تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

موسیقی طبق استاندارد ها حرکت نمی کند

0

علیرضا کریمی نوازنده پرکاشن در گفت و گو با هم‌آهنگ گفت: از کودکی وارد فضای موسیقی شدم با گذشت زمان در این عرصه تغییر و تحولات بسیاری به وجود آمد؛ به طوری که الان شاهد آن هستیم که موسیقی طبق استاندارد ها حرکت نمی کند.

علیرضا کریمی با انتقاد از شرایط کنونی موسیقی گفت: در گذشته شرایط کاری بهتر بود برای همین فعال تر بودم، اما اکنون استاندارد ها تغییر کرده است .
وی در ادامه افزود: به عنوان نوازنده ای که در حوزه موسیقی کار می کند اگر ببینم سبکم به مردم نزدیک نیست مجبورم کم کار شوم وبه دنبال فضاهای دیگر بروم. ما نوازندگان وگروههای خوبی داریم که همه مشغول فعالیت هستند. بهترین خبری که دراین مدت شنیدم برگزاری کنسرت علیرضا عصار بود.
این نوازنده درباره همکاری خود با خوانندگان دیگر گفت: با محمد رضا مقدم ، امیر یگانه ، سعید شهروز همکاری هایی دارم . سعید شهروز حدود چهار سال پیش بود که به موسیقی پاپ بازگشت ، بعد از فوت میلاد فاضلی ما این ارکستر را زنده نگه داشتیم ؛ قبل از آلبوم ۷۹ تغییری در ارکسترنداشتیم ؛ به هر صورت رویکرد سعید شهروز اجرای زنده نبود. اجراهای شهرستان امیر یگانه بیشترارگانی است تا آنکه تصمیم بگیرد اجرای تهران داشته باشد

کریمی در پایان با اشاره به دیگر فعالیت های خود خاطر نشان کرد: با محمد رضا مقدم هم برای اجرای صحنه ای در حال تمرین هستیم . از سوی خوانندگان دیگر هم پیشنهاد هایی داشتم ولی چون با تفکرات من متفاوت بود نپذیرفتم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ