تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

كلاس های آموزش گیتار علیرضا ثنایى

0

این روزها كه فعالیت در دنیاى حقیقى جاى خود را به فعالیت در دنیاى مجازى داده است ، بسیارى از اساتید و هنرمندان این فرصت را مغتنم شمرده و اقدام به برگزارى كلاس هاى آنلاین كرده اند .

در این میان نوازنده كاربلد و حرفه اى گیتار، علیرضا ثنایى نیز از این قاعده مستثنى نیست و چندى پیش در صفحه رسمى اش خبر آغاز كلاس هاى آموزش حضورى و آنلاین گیتار كه شامل آموزش آنلاین و حضورى گیتار الكتریك ، آكوستیك و كلاسیك در سطح مقدماتى و پیشرفته است ، منتشر كرد.

ثنایى همكاری با بسیارى از خوانندگان از جمله : سیروان خسروى ، زانیار خسروى ، شهاب مظفرى ، علیرضا طلیسچى ، بهنام بانى ، آرمان بیك و… را در كارنامه هنرى خود رقم زده و به جرئت مى توان گفت در پروسه تولید بسیا از قطعات قابل دفاع آن ها به عنوان نوازنده گیتار حضور داشته است .

همچنین تازه ترین اثر خود در عرصه خوانندگى به نام ” حواست نبود ” كه ماحصل همكارى مهتاب ناوى ( ترانه سرا ) و آرش پاكزاد ( میكس و مستر) است، به تازگی روانه ماركت موسیقى كرده است .

از نزدیك ترین فعالیت هاى همه فن حریف موسیقى ایران می توان به قطعه ” اخماتو وا كن ” كه جدیدترین اثرى است كه در آن به عنوان نوازنده گیتار با بهنام بانى همكارى كرده و قابل دانلود در معتبر ترین سایت هاى موسیقى مى باشد ، اشاره كرد.

شایان ذكر است هنرجویان محترم برای كسب اطلاعات بیشتر پیرامون كلاس های آموزش گیتار به صفحه رسمی اینستاگرام علیرضا ثنایى مراجعه كنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ