تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

علیرضا شهاب سکوت پنج ساله خود را شکست

0

علیرضا شهاب بعد از ۵ سال سکوت، با همکاری دکتر محمدرضا چراغعلی و پدرام کشتکار آلبوم تازه خود را منتشر می کند.

علیرضا شهاب با اعلام این خبر به هم آهنگ گفت: به دلیل شرایط نامطلوب در موسیقی پنج سال سکوت کردم. آلبوم تازه ام به نام «آزاد» است که هشت آهنگ را شامل می شود .فعلا مراحل ضبط آهنگ ها به اتمام رسیده است ، منتهی مجددا باید برای بخش میکس ومستر آن اقدام کنیم.

وی با اشاره به آهنگی که برای تیتراژ سریالی خوانده است توضیح داد: در حقیقت روی تیتراژسریالی تمرکز کرده ام و فعلا درگیر آماده کردن آن هستم . بهنام صبوری و احمد مهدی آهنگسازی آن را انجام داده اند و شعر این تیتراژ را روزبه بمانی سروده است . فعلا کارهای اولیه تیتراژ این سریال را انجام داده ایم ، این سریال ۱۶ قسمتی است که به زودی از شبکه یک پخش می شود.

خواننده آلبوم «لیلی جان » در خصوص انتشار تک آهنگ خود در فضای مجازی عنوان کرد: قرار است تا شهریور ماه تک آهنگ «پاییز» را در فضای مجازی منتشر کنم .
وی در پاسخ به این سوال که چرا کنسرتی برگزار نمی کنید گفت: خیلی دوست دارم در تهران اجرایی داشته باشم . ولی کنسرت دادن الزامات خاص خود را دارد،. دلم نمی خواهد کنسرتی با کیفیت پایین برگزار کنم که برای برگزاری کنسرت در تهران رایزنی هایی صورت گرفته است .امیدوارم بتوانم در تهران اجرایی داشته باشم اگر چه شرایط نامطلوب است.
علیرضا شهاب در کارنامه هنری خود ۵ آلبوم به نام های حسرت پرواز (۱۳۷۷)،لیلی جان (۱۳۷۹)،راز شیدایی (۱۳۸۰)،مثل آبی عشق (۱۳۸۲)،باور کن (۱۳۸۶) را منتشر کرده است .
بعد از ۵ سال سکوت،علیرضا شهاب قصد دارد آلبومی را تحت عنوان “آزاد” که با همکاری دکتر محمدرضا چراغعلی و پدرام کشتکار جمع آوری شده،به بازار ارائه دهد.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ