تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

سال آینده عیوضی به روی صحنه می رود

0

علیرضا شمس اسکندری  از انتشار آلبوم و کنسرت تازه اش  در سال آینده تا حضور خود به عنوان رهبر ارکستر محمدرضا عیوضی خبر داد.

علیرضا شمس اسکندری از فعالیت های اخیر خود گفت: ماهی یک قطعه منتشر می کردم ولی به دلیل مشغله و پروژه هایی که درگیر آن هستم فعلا انتشار قطعه را متوقف کرده ام؛ در حال حاضر درگیر آماده کردن مجموعه  تازه ای به نام «فوبیا» هستم.

وی از آلبوم تازه خود گفت: این مجموعه با سبک تریپ هاپ تنظیم شده است ؛ تریپ هاپ سبکی است که ربطی به هیپ هاپ ندارد؛ برگرفته از راک ، جاز، الکترونیک و چند سبک دیگر است. این آلبوم نخستین آلبوم رسمی ست که در این سبک ساخته شده است.

این تنظیم کننده در ادامه با اشاره به جزئیات آلبوم تازه خود توضیح داد: آلبوم «فوبیا» شامل ۱۰ قطعه است ، با پیگیری های یاشار درفشه فعلا مجوز شعر آن گرفته شده است سال آینده هم با آواز خودم منتشر می شود.

شمس اسکندری با اشاره به آلبوم دیگر خود گفت: داروگ آلبوم دیگری است که بعد از ۶ سال بالاخره اردیبهشت ماه روانه بازار می شود این آلبوم با صدای سمیرا حسینی بازیگر سینما و تلویزیون دکلمه شده است ، البته تنها دکلمه نیست بلکه توصیف یک ماجرا است . فعلا مجوز شعر و موسیقی آن گرفته شده است.

وی در ادامه درباره کنسرت تازه محمدرضا عیوضی خاطر نشان کرد: ۴ خرداد ماه محمدرضا عیوضی کنسرتی دارد به عنوان رهبر ارکستر این خواننده را همراهی خواهم کرد. در حال حاضر هم درگیر تنظیم قطعات این کنسرت هستم.

این خواننده در ادامه از دیگر فعالیت های خود گفت: از کارهایی که در دست دارم آلبوم مهدی حسینی  و چند مجموعه دیگر است؛ مستند «جهت» به کارگردانی سعید آقاخانی  یکی از این مجموعه ها ست که قرار است قبل از ماه رمضان  پخش شود. مجموعه شکرستان هم کار دیگرم بود . بعد از ماه رمضان هم قصد دارم  فوبیا را به روی صحنه ببرم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ