تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

در ایران هر موسیقی به مردم ارایه دهیم گوش می دهند؛ از شجریان گرفته تا حامد همایون!

0

علیرضا ظریف خواننده قطعه «دریا» و برگزیده برنامه «هزار صدا» از انتشار آلبوم «راک آلترناتیو» خود خبر داد.

علیرضا ظریف ضمن تشریح فعالیت های خود از آلبومی که برای انتشار آماده کرده است گفت: ازکارهایی که اخیرا منتشر کردم می توانم به «دریا» ، «ماه مرده» ، «شمال» و «پرتغال» اشاره کنم؛ این قطعات در سبک موسیقی «راک آلترناتیو» ساخته شده است؛ این سبک فرم جدیدی از موسیقی است که هضم آن برای مردم ایران سخت است چون در بازار ایران هنوز شناخته نشده است.

وی یاد آورشد: حدود 12‌‌ سال است که در ‌عرصه موسیقی به عنوان تنظیم کننده، نوازنده و رهبر ارکستر فعالیت دارم و تا کنون هم در چند فستیوال خارجی شرکت کرده و مقام آورده ام، در برنامه «هزار صدا» هم که اجرای آن را آرش نصیری برعهده دارد مقام نخست را کسب کردم.

این خواننده افزود: بعد ازآنکه در برنامه «هزارصدا» مقام نخست را کسب کردم قرار داد هایی بستم اما از من موزیکی تاکسی پسند خواسته شد به خاطرهمین ترجیح دادم به دنبال کار دوم خود یعنی آموزش بروم. علاوه بر آن به جمع آوری آلبومی هم پرداختم که طی 5 سال با کمک دوستانم جمع آوری کردم .

ظریف با اشاره به جزییات آلبوم خود توضیح داد: آلبوم «سوپراستار» با اشعار محاوره ، گلچینی از 40 قطعه است که مطابق با موسیقی روز آماده شده است ، درآهنگسازی و تنظیم آن از بهترین ها استفاده کرده ایم. در حال حاضر این اثر در مرحله تنظیم است بعد از آن باید مراحل شورای شعر و وزارت ارشاد را سپری کند بنابراین فکر می کنم اواخر تابستان منتشرشود.
وی خاطرنشان کرد: در ایران کسی را پیدا نمی کنید که در چنین سبکی کار کند چون فرم و ملودی آن را خودم ساختم برای همین شبیه به کسی نیست، اما به دلیل نوع سبک موسیقایی ام تا کنون موفق نشدم که کاری را برای خواننده ای بسازم چون کسانی که برای ساخت موسیقی کارشان مراجعه می کنند بیشتر کارهای ترکی می خواهند.
خواننده قطعه «دریا» در پایان عنوان کرد: پیشنهادهایی برای کار در خارج از کشور داشتم ولی ترجیح می دهم در ایران فعالیت داشته باشم چون معتقدم کار هنری در ایران بیشتر جواب می دهد اگر چه در ایران هر موسیقی به مردم ارایه دهیم گوش می دهند از شجریان گرفته تا حامد همایون!

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ