تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

امین غفاری با اجرای موسیقی فیلم های محبوب جهان به صحنه می رود

0

امین غفاری آهنگساز و نوازنده 29 مرداد ماه با آثار خاطره انگیز موسیقی فیلم های محبوب جهان در تالار وحدت به صحنه می رود.

امین غفاری در خصوص تازه ترین کنسرت خود گفت: این کنسرت بسیار متفاوت است چون با سازبندی هایی چون گیتارباس، الکتریک و پیانو همراه است همچنین در آن از ویولن سلو هم استفاده شده این نخستین بار است که به عنوان سولیست اینگونه کار می کنم.
وی با اشاره به جزییات این کنسرت توضیح داد: رپرتوآر اجرا ها آثار کلاسیک فیلم های مشهور دنیا چون «هری پاتر»، «زورو»، «تاج وتخت» و دیگر آثار مشهور است ، در این اجرا نگاه تازه ای به تنظیم داریم. تمام قطعات این کنسرت با تنظیم جدید و اجرای متفاوت به همراه ویولن سلو است ضن اینکه تنظیم قطعات کنسرت را «مهدی پناهی» و «همایون آرامفر» انجام داد اند.

این آهنگساز در ادامه خاطر نشان کرد: قراراست این کنسرت با طراحی صحنه وکارگردانی جذابی همراه باشد و در این اجرا مخاطب با دو وجه موسیقی و تصویر روبه رو شود. تاکنون چنین اجرایی به صورت ویولن سلو ندیدم ، امیدوارم گروه من با این اجرا آغاز گر چنین کنسرت هایی باشد.

غفاری عنوان کرد: تصمیم جدی دارم که این اجرا را دوباره به صحنه ببرم و حرکت تازه ای را شروع کنم ، اما هنوز برنامه مشخصی برای تمدید آن ندارم باید با تالار مذاکره کنیم اگر به نتیجه مثبت رسیدیم حتما اجرا را تمدید می کنیم.

لازم به ذکر است که غفاری در سال ۲۰۱۵ جزو ۲۵ نوازنده برتر مسابقات جهانی ارمنستان قرار گرفت و تاکنون سابقه همکاری با ارکسترهای مختلف از جمله ارکستر سمفونیک تهران به عنوان سولیست را داشته است .
از نوازندگانی که او را در این کنسرت همراهی می کنند می توان به حسین محمدی، سحر شاطری، همایون آرامفر و ماهسیما فلاحی اشاره کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ