تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آقای سماع پرفرمنس «پنجمین حس» را به تماشاخانه باران می برد

0

پرفرمنس واژه‌ای است که این روزها بسیار به گوش می‌خورد. در گالری‌ها، تئاترها و کنسرت‌ها بسیار این واژگان شنیده می‌شود. اما از 25 شهریور ماه در ساعت 18 پرفرمنسی جدید از گروه موسیقی «آقای سماع» از فستیوال لونتای فرانسه و با هنرمندی «حسین ایراندوست» اجرا می شود.

این مجموعه، میزبان علاقه مندان موسیقی در تماشاخانه باران می باشند. در این اجرا امیر حسین حسنی نیا به عنوان خواننده، نوازنده بربت، آهنگساز حضور دارد کسی که تجربیات بین المللی زیادی در این زمینه دارد و چندیست که لقب «آقای سماع» را با خود یدک می کشد و اولین و تنها مدرس رقص سماع در ایران می باشد.

سینا مشفقی (سه تار، دف، همخوان) محمدرضا اسلامی (پرکاشن)، محمد حسین حسینی (سازهای بادی)، فرناز خاکی (همخوان و ملودیکا)، محسن یوسفی (گیتار ) و زهرا معصوم زاده (پرفورمر) دیگر اعضای این گروه در کنسرت پیش رو هستند. قطعات ایرانی این اجرا از «مولانا» و قطعه های انگلیسی از «سروناز هرانر» می باشد . علاقه مندان به این اجرا می توانند برای تهیه بلیط با آدرس و یا شماره تلفن زیر تماس بگیرند : تهران ، فلسطین ، بعد از خیابان انقلاب ، گیشه تماشاخانه باران 09123786425

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ