تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

قطعه «تو می خندی» امیر طبری منتشر می شود

0

امیر طبری خواننده آلبوم بارون ۱ و۲ از جمع آوری آلبوم تازه خود تا انتشار قطعه «تو می خندی» قبل از سال نو خبر داد.

امیر طبری از تازه ترین اثر خود گفت: در حال جمع آوری آلبوم تازه ای هستم ، این آلبوم شامل ۸ تا ۱۲ قطعه است ؛ در حال حاضر درگیر تولید قطعات پایانی آلبوم هستیم ؛ ۴ الی ۵ قطعه آن آماده شده است .

وی افزود: سعی کردیم در ژانری کار کنیم که تمام سلیقه ها را در بر گیریم ، آلبوم موضوع عاشقانه دارد؛ اما تلاش کردیم در آن حرف تازه ای برای گفتن داشته باشیم . قصد دارم قطعه «تومی خندی» که یکی از ترک های آلبوم است را تا قبل از سال ۹۶ منتشر کنم.
این خواننده با اشاره به تنظیم و آهنگسازی آلبوم یاد آور شد: سال گذشته آهنگ یلدا با آهنگسازی و تنظیم علی حسین زاده منتشر شد. در این آلبوم هم دوباره علی حسین زاده به همراه کوشان حداد آهنگسازی و تنظیمات کار را برعهده دارند.
طبری با اشاره به برنامه ریزی خود برای اجرا های صحنه ای توضیح داد: تاکنون پیشنهاد هایی مبنی بر اجرای صحنه ای در تهران وشهرستان ها داشته ام ولی فعلا ترجیح می دهم آلبوم سومم منتشر شود بعد اجرایی داشته باشم ، تصور می کنم این آلبوم یکی از بهترین آلبوم های دوران فعالیتم باشد . آلبوم اولم زیر بارون ۱ و آلبوم دوم زیر بارون ۲ بود.

وی در پایان با اشاره به قطعات محبوب خود گفت: ترک نفس (تنظیم حسین زاده) ، دیونه ، و ترک معروف سعید عرب از جمله قطعات محبوبی بود که دوست داشتم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ