تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

در حال جمع آوری آلبوم تازه ام هستم

0

امیرعباس حسن زاده آهنگساز و تنظیم کننده از جمع آوری آلبوم خود تا فعالیت های تازه اش خبرداد.
امیر عباس حسن زاده از آلبوم تازه خود گفت: در حال حاضر درگیر جمع آوری آلبوم تازه ام هستم این آلبوم شامل ۱۰ ترک است که فعلا ۶ قطعه آن آماده شده است، برخی از قطعات آن از تک آهنگهای قدیمی همراه با تک آهنگ های تازه است.
وی افزود: ۱۳ الی ۱۴ تک آهنگ منتشر کردم که قرار است از بین آنها چند تک آهنگ را برای آلبوم تازه ام انتخاب کنم، هنوز نام مشخصی را برای آن در نظر نگرفته ام؛ اما به احتمال زیاد نام های قطعات معروفم چون لیلا خانم یا تهران را بر روی آن می گذارم.

این آهنگساز در ادامه خاطر نشان کرد: دنبال یک تهیه کننده برای انتشار آلبومم هستم با چند تا از آنها  در حال مذاکره هستم اگر به توافق برسم صد درصد تا اوایل سال آلبوم تازه ام را منتشر می کنم.
حسن زاده با اشاره به دیگر فعالیت های خود اظهار کرد: در حال حاضر آهنگسازی آلبوم سعید شهروز ، محمدرضا مقدم و سینا شعبانخانی را انجام می دهم . قطعه دریا یکی از آهنگ های بنده است که جزء آلبوم تازه سینا شعبانخانی است.

وی در خصوص قطعات تازه خود گفت: قطعه جمله فوق العاده را به تازگی منتشر کرده ام ؛ در بهمن ماه قطعه ترنسی را منتشر می کنم که هنوز نامی را برای آن در نظر نگرفته ام.

این هنرمند در پایان عنوان کرد: در حال حاضر درگیرمجوز آلبوم تازه ام هستم بعد از انتشار آن با توجه به شرایط موجود درصدد هستم تا اجرای صحنه ای داشته باشم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ