تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کارگاه شيوه های نوين پژوهشی موسيقی نواحی در روند شهری شدن برگزار می شود

0

انجمن موسيقی ايران با همكاری مركز موسيقی ملل دانشگاه هيلدسهايم آلمان کارگاه تخصصی شيوه های نوين پژوهشی موسيقی نواحی در روند شهری شدن را برگزار می كند.

به گزارش روابط عمومی انجمن موسیقی ایران،این کارگاه دو روزه در تیرماه سال جاری با هدف مطالعه موسيقی نواحی در روند شهری شدن و روش های جديد كار ميدانی و تلاش برای پویایی و برخورداری موسیقی هویتی از دیدگاه­های نواندیش و تحول­گرا و آشنایی با شیوه های نوین پژوهشی در حوزه موسیقی نواحی برگزار می شود.

این کارگاه  تخصصی 12 و 13 تیرماه سال جاری به مدت 12 ساعت در دو روز با حضور دكتر ليزا گوپ و دكتر لوتز دولردا از اساتيد موسیقی دانشگاه های آلمان و با ارائه گواهینامه شرکت در کارگاه پژوهشی به همت انجمن موسیقی ایران و همراهی مرکز موسیقی ملل دانشگاه هیلد سهایم آلمان برگزار می شود که علاقمندان برای پیش ثبت نام اولیه و اطلاع از شرایط مربوطه می توانند تا تاریخ 15 خرداد ماه سال جاری با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی این انجمن به نشانی اینترنتی  www.nay.ir  و دریافت فرم پیش ثبت نام و ارسال آن آمادگی خود را اعلام نمایند.

باتوجه به محدودیت ظرفیت ثبت نام کارگاه شيوه های نوين پژوهشی در حوزه موسيقی نواحی،اولویت با کسانی می باشد که زودتر درخواست خود را به این انجمن ارسال کرده باشند.

همچنین دانشجویان  رشته اتنوموزيكولوژی(موسیقی‌شناسی قومی) با ارائه کارت دانشجویی از 50 درصد تخفیف ویژه حمایتی این انجمن برخوردار هستند.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ