تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آنتونیو زومباخو و گروه پرتغالی در جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه رفت.

0

خواننده پرتغالی در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر در تهران به روی صحنه رفت و به نمایندگی از مردم کشورش موسیقی «فادو» را به ایران آورد.

«آنتونیو زومباخو»،در ششمین شب از سی و دومین جشنواره موسیقی فجر،عشق را روی سن تالار وحدت برد. وی در این اجرا با پنج نوازنده چیره دست همراه بود که در کنار هم توانستند مهر و عشق و آفرینش را خلق و به مردم هدیه کنند.

این خواننده اهل کشور پرتغال موسیقی ای که اجرا کرد «فادو» که سبکی از موسیقی مردمی این کشور است بود که حاوی محتوای عشق و آفرینش بود.

زومباخو در ابتدای کنسرت به زبان فارسی به حضار سلام کرد و گفت: من، آنتونیو از پرتغال هستم و کنسرت را آغاز کرد. او به راحتی با مردم ارتباط برقرار کرد و حتی در اجرای یکی از قطعات از آنها خواست با او همصدا شوند و با سوت و آوا جوابش را بدهند. مخاطبان همانگونه که او خواسته بود با وی همراهی کردند و او که به وجد آمده بود در پایان اجرای این قطعه به آنها گفت: خیلی خوب بودید!

فارسی صحبت کردن زومباخو مخاطبان حاضر در سالن را به وجد می آورد و همگی از ذوق او را تشویق می کردند.

زومباخو فعالیتش را با اجرای موسیقی فادو در سال ۲۰۰۲ آغاز کرد و دو سال بعد اولین آلبوم رسمی خودش را منتشر کرد. وی پس از آن تا سال ۲۰۱۶، شش آلبوم دیگر نیز در سطح دنیا منتشر کرد.

موسیقی فادو در محل تولد «زومباخو» یک گونه رایج است و او نیز از کودکی تحت تأثیر این موسیقی، به خوانندگی و آهنگسازی روی آورد.

در ادامه عکس های علیرضا صفرنژاد:

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ