تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

امیر حسین مدرس و حجت اشرف زاده داوران «هزار صدا»

0

ویژه برنامه محرمی «هزار صدا » بدون مسابقه در ژانر پاپ وسنتی برگزار شد.

آرش نصیری مجری برنامه هزار صدا در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ از ویژه برنامه محرمی هزار صدا گفت: برنامه «هزار صدا» که ویژه ماه محرم بود به شکل مسابقه برگزار نشد؛ از برخی از دوستان که آهنگ محرمی منتشر کرده بودند دعوت شد تا برای اجرا در برنامه حضور داشته باشند.
وی افزود: برخلاف برنامه های دیگر که یا در ژانر پاپ هستند یا سنتی! دراین برنامه از کسانیکه در هر دو حوزه فعالیت داشتند دعوت شد تا به عنوان داور حضور داشته باشند. امیر حسین مدرس و حجت اشرف زاده از جمله داوران برنامه بودند.
مجری برنامه هزار صدا با اشاره به شرکت کنندگان برنامه خاطر نشان کرد: تعدادی از شرکت کنندگان برنامه از خوانندگان تلویزیون بودند. در بخش پاپ شرکت کنندگانی چون بهرام نازوی ،علی نفری ،عَبد نیک به اضافه مهدی عبدلی حضور داشتند. عبدلی با اجرای فوق العاده خود همه را تحت تاثیر قرار داد.
نصیری افزود: در بخش موسیقی سنتی علیرضا جعفرزاده با کمانچه رامین عبدالهی گوشه هایی از تغذیه را خواند که بسیار مورد استقبال قرار گرفت؛ معمولا این کار با نی وسازهای بادی صورت می گیرد ولی استثنائا این کار با کمانچه اجرا شد که خیلی مورد استقبال قرار گرفت.

وی ادامه داد: در این برنامه گروهی داشتیم که از آمل آمده بودند؛ گروه« نی نوا» به خوانندگی علی کاظمیان که اجرای خوب و قابل توجهی داشتند.

مجری برنامه هزار صدا با بیان اینکه توقع داشتم برای این برنامه تبلیغات خوبی صورت گیرد گفت: مردم به تصور اینکه این برنامه هم مثل برنامه های دیگرتلویزیون سفارشی است کم تر رغبت آمدن نشان دادند. کسانیکه در برنامه حضور داشتند شاهد آن بودند که این برنامه بسیار فاخر بود، که می توانست توسط تعداد بیشتری از افراد شناخته شود؛ خوشبختانه دوستانی که آمدند از برنامه راضی بودند.
آرش نصیری در خاتمه گفت: برنامه هزار صدا اولین جمعه هر ماه با بخش سنتی و سومین پنجشنبه هر ماه با بخش پاپ برگزار می شود، آذر هم طبق روال عادی هزار صدا را خواهیم داشت.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ