تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

برگزاری کنسرت برای خوانندگان تازه ریسک پذیر است

0

آرش رستمی گفت: قانونی که وزارت ارشاد در خصوص مجوز تک آهنگ ها اعلام کرده است موجب شده که خوانندگان غیر مقید مجبور شوند در سایه قوانین حرکت کنند. هر خواننده ای موظف است طبق قوانین آثار خود را منتشر کند؛ البته این موضوع بستگی به خواننده دارد که آهنگ خود را می خواهد مجاز منتشر کند یا نه!

آرش رستمی خواننده آلبوم«پرواز» و «یک دقیقه سکوت» در گفت گو با خبرنگار هم‌آهنگ در خصوص انتشار تک آهنگ های خود گفت: همیشه تلاش کردم در سایه قوانین آثارم را منتشر کنم؛ تاکنون هم آلبوم های مجوز دار «پرواز» را درسال ۸۷ و«یک دقیقه سکوت» را سال ۹۱ منتشر کرده ام.
وی افزود: در حال حاضر درگیر جمع آوری سه تک آهنگ تازه هستم، نخستین تک آهنگم به نام «دلبر» است که هفته آینده منتشر می شود؛ همچنین قطعه «رفتم از یاد» هم دیگر تک آهنگ تازه ام است که قرار است ماه آینده منتشر شود؛ برای نوروز ۹۶ هم قرار است آهنگ شادی را منتشر کنم این آهنگ با نام «یکی یدونه» است.

این خواننده در ادامه خاطر نشان کرد: انتشار تک آهنگ مقدمه ای برای شروع اجراهای زنده است؛ چون علاقه به اجرای زنده دارم می خواهم در آینده کنسرتی برگزار کنم. اما کنسرت گذاشتن ریسک بالایی دارد چون هزینه هایی را در بر می گیرد؛ کسی که می خواهد در ایران اجرایی داشته باشد باید حتما به مرحله ای رسیده باشد که طرفداران بی شماری را دور خود جمع کرده باشد تا به این طریق بتواند سالن کنسرت خود را پر کند. خوانندگان معدودی هستند که می توانند اجرای زنده داشته باشند چون طرفداران خود را دارند. .

رستمی افزود: برگزاری کنسرت برای خوانندگان تازه ریسک بالایی دارد؛ چون به سختی می توانند سالن کنسرت خود را پر کنند.

وی در خاتمه اظهار کرد: موسیقی ما با تردد خوانندگان مواجه است؛ خوانندگان حرفه ای طبق قوانین پیش می روند ولی آنها که تازه به عرصه موسیقی ورود پیدا کرده اند خیلی مقید قانون نیستند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ