تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ارژنگ سیفی زاده از ضبط آلبوم«محلی» خود خبر داد

0

ارژنگ سیفی زاده نوازنده تار ضمن تشریح فعالیت هایش از آلبوم تازه خود خبر داد.

ارژنگ سیفی زاده از فعالیت های خود گفت: فوریه 217 در «لندن»، «بیرمنگام»، «منچستر» اجرایی با موسیقی کردی داشتم ؛ البته این کنسرت با همکاری نوازنده کوبه ای از کشور«اسپانیا»، نوازنده کلارینت از «کردستان عراق» و خواننده ای که اهل «سلیمانیه کردستان عراق» بود برگزار شد .
وی افزود: هفته پیش هم سه شب در «برلین»، «زوریخ» و «رِوشتاین» اجراهایی داشتم؛ در این اجراها «خسرو سلطانی» نوازنده سازهای بادی، استاد «مجید درخشانی»، استاد «محمد قویدل» نوازنده تنبک و «سپیده رئیس سادات » من را همراهی کردند، بنده هم به عنوان نوازنده شور در این کنسرت حضور داشتم.

این هنرمند در ادامه با اشاره به آلبوم تازه خود خاطر نشان کرد: آلبومی «کردی» آماده کرده ام که تا سه هفته آینده میکس و مسترینگ آن تمام می شود؛ این اثر را در انگلستان هم اجرا و در استودیو ضبط کردیم و اکنون به صورت آلبوم آماده انتشار است. اثر تازه ام شامل 10 قطعه با تعدادی تصنیف ، ساز و آواز (کردی) و تک نوازی است.
سیفی زاده در پایان عنوان کرد: در کنار این کارها یک موسسه فرهنگی و هنری هم با دوستانم در تهران راه اندازی کردیم ؛ «الف» موسسه ای چند منظوره است که به دو بخش آموزشی و اجرایی تقسیم می شود . فعلا درگیر تدریس و فعالیت های این موسسه هستم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ