تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تلاش کردم موسیقی ماندگاری را ارائه کنم

0

آرمان موسی پور آهنگساز سریال «کیمیا» از همکاری خود با حسین سهیلی زاده و مسعود آب پرور دو کارگردان مطرح سینما و تلویزیون خبر داد.

آرمان موسی پور از همکاری خود با حسین سهیلی زاده گفت: حدود ۷ الی ۸ ماه به دلایل مختلفی از فضای موسیقی فاصله گرفته بودم ؛ اما دوباره با کارهای تازه به این عرصه ورود پیدا کردم. به مناسبت نوروز حسین سهیلی‌زاده کارگردان تلویزیون کار طنزی را آماده کرده است که آهنگسازی آن را من انجام داده ام. سابقه همکاری من با این کارگردان به سریال های دل نوازان ،فاصله ها ،آخرین دعوت و سراب بر می گردد.

وی خاطر نشان کرد: آهنگسازی کارهای طنز با حساسیت بسیاری روبه روست چون معیارها و چهار چوب های آن تعریف شده ست به همین خاطر کار مشکلی است. یک ماه درگیر این کار بودم، در این کار تلاش کردم موسیقی ماندگاری را ارائه کنم.

موسی پور در ادامه با اشاره به همکاری خود با یکی از کارگردان دیگر گفت: با مسعود آب پرور هم برای همکاری در کار تازه اش قرار داد بسته ام این کار طی ۳ الی ۴ ماه آینده پخش می شود.

این آهنگساز در پایان درباره مرگ نا به هنگام افشین یدالهی گفت: قرار بود با افشین یدالهی در چند کار همکاری داشته باشم متاسفانه مرگ این اجازه را نداد. دیگر جایزینی برای او پیدا نمی شود ، هر بار که یکی از هنرمندان ما را ترک می کنند انگار تکه ای از فرهنگمان را از دست می دهیم؛ امیدوارم سال آینده کم تر شاهد چنین اتفاقاتی باشیم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ