تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ارکستر ملی جشنواره فجر را افتتاح می کند

0

آرمین قیطاسی آهنگساز و تنظیم کننده از افتتاح جشنواره موسیقی فجر توسط ارکستر ملی تا همکاری مشترک خود با خوانندگان مطرح کردستان ترکیه خبر داد.
آرمین قیطاسی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ در خصوص حضور ارکستر ملی در سی و دومین جشنواره موسیقی فجر گفت: در حال حاضر ارکستر ملی تمرینات خود را آغاز کرده است، من هم مثل همیشه به عنوان نوازنده فلوت در این گروه حضور دارم؛ قرار است این ارکستر با خوانندگی علیرضا قربانی در روز افتتاحیه سی و دومین جشنواره موسیقی فجر به روی صحنه برود.
وی در ادامه درباره همکاری مشترک خود با خوانندگان مطرح خارج از کشور اظهار کرد: در حال حاضر درگیر آماده کردن دو آلبوم هستم؛ یکی از آلبوم ها برای خواننده مطرح کردستان ترکیه است و آلبوم دیگر هم پاپ است که برای خواننده مطرح دیگری آماده می کنم.
این نوازنده با اشاره به جزئیات آلبوم های تازه ای که آهنگسازی آن را بر عهده دارد گفت: ۵ الی ۶ ماه است که درمجموع ۱۰ ترک این دو آلبوم را آماده کرده ام؛ چند آهنگ بیشتر نمانده است که آلبوم ها تکمیل شود.
قیطاسی درباره دیگر فعالیت های خود توضیح داد: نوازندگی و ضبط آهنگ از جمله کارهای دیگری است که درگیر آن هستم؛ بعد از اتمام آنها قصد دارم که موسیقی کارتون ها را به صحنه ببرم؛ که خانم رهبری تنظیم آهنگ های آن را به عهده دارد؛ امیدوارم بتوانیم این کار را اجرا کنیم.
وی در خاتمه افزود: با این وضعیت موسیقی سالن پر کردن خیلی سخت است، همیشه یکی از شعارهای من بالا بردن سطح ارتقاء فرهنگ شنیداری بوده است ولی جدیدا این اتفاق خیلی سخت شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ