تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

ارتش مشكی پوشان در برج ميلاد

0

رضا صادقی ، خواننده پاپ ٢٧ تیر ماه سال ٩٧ كنسرتی در برج میلاد برگزار كرد كه در آن برای اولین بار خودش رهبر اركستر بود.

او پس از اجرای اولین قطعه به هوادارانش گفت : خوشحالم كه امشب در كنار شما هستم و از شما صمیمانه تشكر می كنم كه با این شرایط بد اقتصادی منت بر سر من گذاشته اید و به این كنسرت آمده اید.
صادقی در این كنسرت قطعات احساس رویایی،  حال بارون،  دلخوشی ساده،همه اون روزا ،من و یادت،  دیوونه خونه،  نفس، یعنی درد ،  گمونم، وایسا دنیا، آشنا،بغض ترانه ، مشكی رنگ عشقه، عاشقتم ، عاشقیت ، من دوست دارم، ادعا و  رفیق قدیمی را اجرا كرد.
وی به احترام اذان دقایقی كنسرت خود را متوقف كرد و گفت: هر كس با هرعقیده ای محترم و قابل احترام است.
او از مردم خواست به احترام جانبازان و شهدا و همچنین هنرمندانی مانند ناصر عبدالهی و مرتضی پاشایی ١٠ ثانیه ایستاده دست بزنند.
او كه در این كنسرت برای اولین بار خود رهبر اكستر بود بیشتر قطعات را به سلیقه ی خود تنظیم كرده بود و قطعه مشكی رنگ عشق را با تنظیمی متفاوت اجرا كرد.
مهمانان رضا صادقی در این كنسرت ، شاهین حمید پور، پیمان حسینی، بابك بابایی، شهراد امیدوار ، علی ضیا و كیانوش شهنازی بودند.

مجتبی شكاری  گیتار باس، مجتبی ابوالقاسم پور و مجید قدیانی  كیبورد، نگین پارسا و فاضل پیش گیتار الكتریك ، سهراب بنیادی  ویالون، مژگان ابوالفتحی و حامد همتی پركاشن، آرین قیطاسی و مرسل وطنی  ساكسیفون ، رضا آذرنجات و علیرضا میر آقا  ترومپت ، رامین براتی ترومبن ، رامین زواری  درام و نوازندگان مهمان ژاله طوسی  ویالون سل  ، غزال آخوند زاده  پیانو ، فرنوش باقری  عود در این كنسرت هنرنمایی كردند.

در ادامه عکس های سجاد احمدی مجد را از این کنسرت مشاهده می کنید:

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ