تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

اجرای مشترک ۶ خواننده مطرح کشورمان در یک شب

0

در حرکتی نو ۶ خواننده خوب کشورمان در یک شب در تالار وحدت عاشقانه های خود را بر روی صحنه بردند ، حرکتی که از بدو انقلاب تا کنون رخ نداده بود. این خوانندگان عبارت بودند از مهدی یراحی ، حمید حامی ، روزبه نعمت الهی ،رضا صادقی ، امیرعباس گلاب و سیامک عباسی .

در ابتدای این کنسرت با دعوت«رضا تاج بخش» اعضای ارکستر و « محمدرضا عقیلی» به عنوان رهبر ارکستر ‌برروی صحنه آمدند .
«سیامک عباسی» اولین خواننده ای بود که به هنرنمایی پرداخت و دو قطعه «عشق دورم» و «خوشبختیت آرزومه» را برای حاضرین خواند و با گفتن اینکه باز هم در آخر برنامه به اجرا خواهم پرداخت صحنه را ترک کرد .بعد از آن در حالیکه نور صحنه کلا خاموش شد «رضا صادقی» برروی صحنه آمد و دو قطعه خواند . اما سومین خواننده ای که به اجرا پرداخت از طرف «رضا تاجبخش» اینگونه معرفی شد “خواننده ای که پاپ را به شکل خاص می خواند ” و آن خواننده کسی نبود جز «روزبه نعمت الهی» که قطعه های «زخم» و« شال » را اجرا کرد . «امیر عباس گلاب» گزینه بعدی بود تا نظر مخاطبین در سالن را به خود جلب کند . وی نیز همانند دیگر خواننده ها دو قطعه را خواند که نام این قطعات «تو از کجا پیدات شد » و «قبل از تو» بود .
و اما نوبت به«حمید حامی» رسید، خواننده ای که این روزها در همه حرف هایش از غم سنگینی که از مرگ «ناصرچشم آذر» برروی دلش است صحبت می کند و همچنین یکی از قطعاتش به نام «به یاد من باش» را به روح این شادروان تقدیم کرد ، قابل ذکر است همسر و دختر این مرحوم نیز در سالن حضور داشتند . آخرین خواننده این شب پر هیاهو «مهدی یراحی» بود که قطعات خاطره انگیز «ماه عسل»، نفس» و امپراطور را به روی صحنه برد .
اما در انتهای این برنامه «حامی» و« گلاب »قطعه «دلم گرفت» را به صورت دوصدایی اجرا کردند ، همچنین قطعه «دلفریب» نیز با صداهای «سیامک عباسی» و «گلاب »نیز از اجراههای مشترک این شب خاطره انگیز بود .
از میهمانان بیشمار این برنامه می توان به «سامان احتشامی» ، «احسان کرمی» ، «پرستو صالحی» ،«امین قباد» و . . . اشاره کرد . همچنین این کنسرت به همت موسسه اکسیر نوین با مدیریت « محمدرضا خانزاده‌» اجرا شد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ