تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آشور مرادیان سرپرست گروه هامان که به تازگی موزیک ویدیوی «از روی دنیا می پرم» را منتشر کرده است در گفت وگو با هم‌آهنگ از فعالیت های تازه خود سخن گفت.
آشور مرادیان در گفت وگو با هم‌آهنگ از فعالیت های گروه هامان گفت: گروه هامان گروهی است که از سال ۱۳۸۲ فعالیت های خود را شروع کرده است، سال ۹۰ یک اجرای خیریه به نفع بیماران سرطانی داشت.

وی افزود: در طی دوران فعالیت خود کسانی به این گروه آمدند و رفتند؛ سال ۸۸ میلاد جزی (نوازنده بیس وتنظیم کننده) به گروه اضافه شد، سال گذشته هم پدرام نیک نفس (خواننده وآهنگساز) و خشایار جزی (نوازنده گیتار) به گروه اضافه شدند. افشین آرام هم (نوازنده کیبورد) و ضبط صدا از اعضای این گروه است.

سرپرست گروه هامان در ادامه درباره آلبوم آماده شده این گروه توضیح داد: گروه هامان در طی سالهای فعالیت خود تاکنون سه آلبوم آماده کرده است ولی به دلیل اختلاف نظر اعضای گروه هیچ کدام را منتشر نکرده است. بعد از تغییر خواننده و یکی از اعضای گروه با دوستان به این نتیجه رسیدیم که آلبوم تازه ای را با ترک های جدید منتشر کنیم .
وی افزود: دو تا از ترک های این آلبوم را آماده کرده ایم یکی ازآنها موزیک ویدیوی از روی دنیا می پرم است که ۵ دی ماه منتشر شد ؛ در حقیقت ترک تازه آن مهرماه در فضای مجازی منتشر شده است .

آشور مرادیان از همکاری خود با ترانه سرایان مطرح گفت : حسن علیشیری، پیمان علایی و کیان ایرجی از کسانی هستند که در زمینه شعر به ما کمک کردند و آوای سوته دلان هم در زمینه مجوز ما را یاری کردند.

این نوازنده درامز در خاتمه درباره موزیک ویدیوی «از روی دنیا می پرم» توضیح داد: در حقیقت این موزیک ویدیو منطقه «تی مره» را معرفی می کند؛ در همان جا هم کار ضبط شد؛ چون هیچ ارگان دولتی از این منطقه حمایت نمی کرد ما تصمیم گرفتیم برای حمایت ازاین منطقه کاری انجام دهیم. منطقه تی مره در حوالی شهر خمین است شاید تاکنون کسی راجع به این منطقه چیزی نشنیده باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ