تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

از تیتراژ خوانی سریال عاشقانه تا همکاری با مانی رهنما

0

فریدون آسرایی خواننده موسیقی پاپ ضمن تشریح فعالیت های تازه اش که شامل تیتراژ خوانی سریال «عاشقانه» و همکاری خود با مانی رهنما است از آلبوم جدید خود خبر داد.

فریدون آسرایی با اشاره به تیتراژ خوانی خود درسریال «عاشقانه» گفت: از قبل با بابک زرین در دو کار همکاری داشتم ؛ زمانیکه در مسافرت خارج از کشور بودم؛ او به من پیشنهاد داد که تیتراژ سریال عاشقانه را بخوانم، من هم پذیرفتیم؛ بعد از بازگشت به ایران این کار را شروع کردیم و تیتراژ پایانی سریال ضبط شد.

وی افزود: یک تیزر یک دقیقه ای هم کار کردیم که منجر به آهنگی دو صدایی با فرزاد فرزین شد؛ قرار شد به صورت آهنگ کامل آن را اجرا کنیم.

این خواننده در ادامه از همکاری خود با مانی رهنما گفت: معمولا برخی کارها از طرف دوستان پیشنهاد می شود؛ به پیشنهاد بهروز صفاریان در قطعه «روزای روشن» همکاری داشتم ؛چون از قبل صفاریان را می شناختم این پیشنهاد را پذیرفتم. این کار مدت ها قبل ضبط شده بود؛ اما ویدیوی آن تازه آماده و پخش شد.

آسرایی در پایان از برنامه های تازه خود گفت: دوم خرداد ماه در برج میلاد کنسرتی خواهم داشت؛ همچنین در حال جمع آوری آلبومی تازه با ۱۰ الی ۱۱ قطعه هستم، فعلا آهنگ ها انتخاب شده است قصد داریم تنظیم آن را شروع کنیم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ