تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم صوتی «آتش مهر» منتشر شد

0
آلبوم صوتی «آتش مهر» از مجموعه شعرآوا به عنوان نخستین آلبوم صوتی از مناجات های استاد غلامرضا سازگار با دکلمه حجت الاسلام حسین فتحی منتشر شد . این اثر، شامل 20 قطعه مناجات صوتی با زمانی بالغ بر یک ساعت است که به همت دکتر محسن جلیلی تنظیم شده است.

مدیر موسسه هنر و ادبیات هلال با اشاره به اینکه مجموعه شعر آوا در سال گذشته توانست جایگاه ویژه ای در بین مخاطبان پیدا کند افزود: «آلبوم صوتی آتش مهر به عنوان هشتمین آلبوم از مجموعه شعرآوا در نخستین روزهای ماه مبارک رمضان با دو هدف صحیح خوانی اشعار استاد غلامرضا سازگار و گسترش معارف اهل بیت(علیهم السلام) منتشر شده است . »
حجت الاسلام حسین فتحی با بیان اینکه اشعار این آلبوم منتخبی از مناجات های منتشر شده در کتاب آتش مهر اثر استاد غلامرضا سازگار است، افزود: «کتاب آتش مهر که در سال 1396 به عنوان کتاب سال در جایزه کتاب سال عاشورا در حوزه شعر برگزیده شد، شامل مجموعه کاملی از غزل های استاد سازگار در مدح، منقب و رثای اهل بیت (علیهم السلام) است . »
علاقه مندان به دریافت رایگان این آلبوم می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مدایح به نشانی www.madayeh.com  این آلبوم را به صورت رایگان بشنوند و دریافت کنند .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ