تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

طنین «آوای مهربانی» به نفع کودکان بی‌سرپرست در تالار وحدت

0

گروه موسیقی آوای مهربانی که پیش از این نیز اجراهایی به نفع امور خیریه روی صحنه برده اجرای تازه‌ای به همین نیت در تالار وحدت به روی صحنه می‌برد.

آوای مهربانی قرار است کنسرتی با اجراهای تلفیقی پاپ و سنتی و همچنین موسیقی محلی را اجرا کند. سهیلا پورگرامی، هم‌خوان و سرپرست گروه در این‌باره گفت: گروه آوای مهربانی با ۹ نوازنده و سه هم‌خوان به روی صحنه می‌رود. در این اجرا از سازهای فلوت، عود، کمانچه، پیانو، تار، دف،گیتار بیس و پرکاشن استفاده می‌شود. همچنین چهار مرد با اجرای حرکات موزون نمایشی، رقص‌های محلی خراسانی را در حین اجرا در معرض نمایش علاقه‌مندان می‌گذارند. وی درباره حال و هوای این کنسرت گفت: کنسرت در دو بخش تلفیقی پاپ و سنتی و همچنین موسیقی نواحی اجرا می‌شود. در بخش سنتی از اشعار سعدی و مولانا بهره گرفته‌ایم و در بخش محلی قطعاتی از موسیقی خراسان، کردستان، آذربایجان انتخاب شده است و به این ترتیب حال و هوایی شاد به برنامه داده‌ایم.

وی درباره انگیزه‌های دیگر اجرای کنسرت گفت: این کنسرت با مشارکت موسسه نیکوکاری مهرآفرین و به نفع کودکان و زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست برگزار می‌شود و امیدواریم گامی مثبت در جهت حمایت از آن‌ها برداریم.

گفتنی است کنسرت آوای مهربانی روز ۱۶ بهمن‌ماه در تالار وحدت به روی صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ