تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«آوای تبری» در بزرگترین فستیوال بلغارستان حضور می یابد

0

گروه «آوای تبری» برای نخستین بار با موسیقی فولکلور مازندرانی در بزرگترین فستیوال موسیقی فولکلور جهانی 2017 حضور می یابد.

جلال محمدی سرپرست «آوای تبری» از حضور گروه خود در این فستیوال گفت: 25 مرداد ماه در بلغارستان بزرگترین فستیوال موسیقی برگزار می شود ؛ این مسابقه جهانی که با عنوان هفتمین موسیقی فولکلور جهانی نام گرفته است با حضور اقوام کشورهای مختلف برگزار می شود .

وی افزود: ما به عنوان نماینده ایران برای نخستین بار با موسیقی فولکلور مازندران در این مسابقه حضور داریم ؛در این فستیوال بیش از 80 قوم از کل جهان شرکت می کنند. طبق برنامه قرار است در دو بخش موسیقی فولکلور و حرکات آیینی اجرا داشته باشیم.

سرپرست گروه «آوای تبری» خاطر نشان کرد: از ما به عنوان نماینده ایران دعوت شده که در این مسابقه حضور پیدا کنیم برای همین با هزینه شخصی خود به این مسابقه خواهیم رفت چون این سفر دولتی نیست.از همه دوستانی که می توانند اسپانسر مالی باشند درخواست می کنم ما را حمایت کنند؛تا بتوانیم موسیقی فولکلور ایرانی را در لیست موسیقی های فولکلور جهان قرار دهیم تا شناسنامه ای در موسیقی فولکلور ایران در جهان باشیم.

محمدی در ادامه یاد آور شد: سال گذشته توانستیم با حضور در کشور بلغارستان رزومه هنری خوبی داشته باشیم برای همین جا دارد از آقای کیانی رایزن محترم فرهنگی ایران تشکر ویژه داشته باشیم که ما را حمایت ،هدایت و راهنمایی کردند وبه ما این جسارت را دادند که در عرصه مسابقات فولکلور جهانی شرکت کنیم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ