تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم «از یادت نمی‌کاهم» منتشر شد

0

آلبوم «از یادت نمی‌کاهم» اثر امین هنرمند، توسط مؤسسه فرهنگی و هنری ماهور منتشر شد.

آلبوم «از یادت نمی کاهم»، مجموعه تازه ای در فضایی کلاسیکال است که امین هنرمند بعد از آلبوم‌های دیروز تا امروز(گزیده موسیقی فیلم) و شکوه‌های بی‌کلام، این اثر را در اختیار مخاطبان قرار می دهد.

این آلبوم در قالب ۱۰ قطعه به نام های «یک قطره آب»، «یک روز تابستان»، «حال وهوای جنگل»، «تو را من چشم در راهم»، «به دیدارم بیا هر شب»، «قطعه برای فلوت و گیتار»، «دوئت برای ویولون و ویولا»، «آلگرو»، «لنتو» و «آلگرتو» به اجرا در آمده که مجموعه سه ترانه برای کنترتنور در کانادا است و بر اساس اشعاری با مضمون طبیعت از سه شاعر کانادایی متعلق به سه نسل مختلف ساخته شده است.

قطعات «به دیدارم بیا هرشب» و «تو را من چشم در راهم» محصول سفارش گروه کر شهر تهران و وکاپلا است که مبنای کلام آنها از سروده های مهدی اخوان ثالث و نیما یوشیج است. سونات برای کلارینت و پیانو بر اساس تم‌های ایرانی نوشته و اولین بار در کانادا اجرا شده‌اند. این اثر به همراه دوئت برای ویولن و ویولا و قطعه برای فلوت و گیتار، همگی بر اساس فرم‌ها و چارچوب‌های شناخته‌شده کلاسیک شکل گرفته‌اند.

شایان ذکر است که آلبوم «از یادت نمی کاهم» از امین هنرمند، توسط نشر ماهور راهی بازار موسیقی شد و علاقمندان می توانند نسخه فیزیکی و اورجینال اثر را از مراکز معتبر فروش تهیه نمایند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ