تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بابک ارجمند از جمع آوری آلبوم تازه خود خبر داد

0

بابک ارجمند خواننده قطعه «حواسم نبود» از قطعات تازه ای که قرار است منتشر کند و آلبوم تازه خود خبر داد.

بابک ارجمند خواننده آهنگ «حواسم نبود» از انتشار تک آهنگ های تازه خود خبر داد و گفت: چند کار را آماده کرده ام قرار است از بین آنها یکی را برای انتشار انتخاب کنم، تازه ترین قطعه ام بعد از ماه رمضان منتشر می شود . طی یک برنامه ریزی قصد دارم قطعات آلبوم تازه ام یا آهنگ هایی که آماده کرده ام را هر ۳۵ روز یکبار پخش کنم.

این خواننده با اشاره به آلبوم تازه خود توضیح داد: این اثر ۱۰ قطعه را شامل می شود و در سبک متفاوتی هم کار شده است؛ طبق برنامه ریزی قصد داریم در ۶ الی ۷ ماه آینده آلبوم را آماده کنیم.
وی افزود: در حال حاضر کارهای آن را شروع کردیم ؛فعلا ملودی و شعر ۵ قطعه از آن ساخته شده است؛ تنظیم این قطعات را هم خودم برعهده داشته ام. شعر و ملودی قطعات از امین حبیبی ، محمد شهپری است البته ترانه یک قطعه را هم خودم گفته ام .
ارجمند در ادامه از اجراهای خود گفت: پیشنهاداتی برای اجرا داشتم اما ترجیح می دهم بعد از انتشار آلبوم تازه ام به روی صحنه بروم تا انشاالله اتفاقات خوبی رخ دهد.
این هنرمند در پایان گفت: آخرین کارم قطعه «حواسم نبود» بود که در سبک سنتی و متفاوتی کار شده است، با توجه به بازخوردی که داشت تصمیم گرفتم ادامه کارهایم در این سبک باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ