تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

انتشار قطعاتم مقدمه شروع آلبومم است

0
بابک ارجمند یکی از اعضای گروه قدیمی «ice boys » که به تازگی «آهنگ رفتی از پیشم» را منتشر کرده است در گفت وگو با هم‌آهنگ از چند سال دوری خود از عرصه موسیقی تا بازگشت دوباره اش وفعالیت های تازه اش سخن گفت.

بابک ارجمند در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ گفت: ۷الی ۸ روز پیش قطعه تازه «رفتی از پیشم » را منتشر کردم که بازخورد خوبی داشت . بعد از بازگشت به عرصه موسیقی دریافتم که با چه سبکی پیش بروم .
وی افزود: انتشار قطعاتم در حقیقت مقدمه شروع آلبومم بود، قصد دارم تابستان سال آینده آلبوم تازه ای را جمع آوری کنم وپیگیر مجوز آن هم از طریق وزارت ارشاد هستم.

این خواننده در پاسخ به این سوال که آیا قصد ندارید کنسرتی هم برگزار کنید گفت: تا زمانیکه آلبومم منتشر نشود نمی خواهم اجرایی داشته باشم. تک آهنگ هایی هم منتشر کرده ام ، بعد از انتشار آنها پیشنهاد هایی در باب برگزاری کنسرت داشته ام؛ ولی قصد ندارم به این صورت به روی صحنه بیایم.

وی افزود: چون چندین سال است که در عرصه موزیک فعالیت می کنم قصد دارم با احتیاط پیش بروم تا بازخورد بهتری داشته باشم. درحال حاضربا گروه امین حبیبی بیشترین همکاری را دارم.

ارجمند در ادامه با اشاره به فعالیت های خودیاد آور شد: سال ۷۹ با تاسیس گروه گپ فعالیت های حرفه ای خود را آغاز کردم؛ در سال۸۳ نخستین آلبوم این گروه منتشر شد که با استقبال بی نظیری روبه رو شد . سال ۸۳ با گروه آیس بویز فعالیت های خود را ادامه دادم و آلبومی منتشر کردیم که مورد استقبال قرار گرفت.
این آهنگساز در ادامه افزود: سال ۸۶ آلبوم مستقل خود به نام « بی خیال » را منتشر کردم؛ بعد از انتشار آن از ایران رفتم ، الان چند سالی است که برگشتم فعالیت های خود را با انتشار تک آهنگ شروع کرده ام ؛ در طول یک سال ۶ تک آهنگ منتشر کردم وچند کار دیگر هم برای انتشار آماده کرده ام .
وی در خاتمه با اشاره به فضای موسیقی کنونی خاطر نشان کرد: بستری که الان فراهم شده خیلی بهتر از سالهای گذشته است.در این سالها بیشترین فعالیتم در تولید و رهبری ارکستر و… بوده است.

بابک ارجمند نوازنده، تنظیم کننده ،آهنگسازو خواننده تاکنون در کنسرت های مرحوم ناصر عبداللهی ،فریدون اسرایی به عنوان نوازنده گیتار حضور داشته و با بهنام علمشاهی ، رامین بی بابک و آریا جهان میرزایی هم همکاری هایی داشته است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ