تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تهیه کنندگان به دنبال همکاری با افراد مشهور هستند

0

بابک قدمایی خواننده آلبوم سیب گفت: «در قدیم تهیه کنندگان به دنبال حمایت از خوانندگانی بودند که صداهای خاصی داشتند، اما شرایط کنونی تغییر کرده است تهیه کنندگان به دنبال همکاری با افراد مشهور، حتی کسانیکه با یک قطعه به این معروفیت رسیده اند هستند این مسئله موجب شده است که خیلی از هنرمندان از بازار موسیقی جا بمانند.»

بابک قدمایی درباره فاصله دوساله خود از فضای موسیقی تا انتشار قطعاتش توضیح داد: فضای موسیقی به سمتی پیش رفته ست که کار کردن را برای هنرمندان سخت تر کرده است . جوان تر ها با کارهای تازه آمدند وبازار موسیقی را در تصاحب خود در آوردند ؛ البته هنرمندان قدیمی هم در سبک وسیاق خود به تولید آثاری پرداختند. در دو سال گذشته هیچ تولیدی نداشتم البته اجراهای تلویزیونی داشتم.
وی با اشاره به قطعات تازه ای که منتشر کرده است یاد آور شد: قبل از عید کار تازه ای را با نام «گوش ماهی» منتشر کردم، این قطعه با ترانه علیرضا بدیع ،آهنگسازی حسین ترکاشوند ،تنظیم امیر حسین اشتری و میکس و مسترینگ حسام ناصری در فضای مجازی پخش شد.

این خواننده در ادامه صحبت های خود گفت: «زندگی ساده» هم کار دیگرم است که قبل از عید منتشر شد این قطعه به عنوان تیتراژ برنامه «به خانه بر می گردیم» یک سال است که روی آنتن است و هر روز از شبکه پنج پخش می شود . قطعات دیگری هم کار کردم که هنوز تنظیم آنها تمام نشده است.

قدمایی درباره پخش کارهای خود از تلویزیون خاطر نشان کرد: پخش موزیکهای عاشقانه از رسانه ای چون تلویزیون با رعایت قوانین شورای نظارت موسیقی انجام می شود در گذشته پخش آهنگ های عاشقانه سخت بود، اما اکنون فضا بازتر شده است و از ترانه های بهتری استفاده می شود.
وی درپایان در پاسخ به این سوال که آیا قصد انتشار آلبوم تازه ای را ندارید توضیح داد: در حال حاضر به تولید آلبوم فکر نمی کنم چون شرایط تغییر کرده است چرا که تولید اثر خوب مستلزم یک تهیه کننده قوی وکار بلد است؛ اینطور نیست که بگوییم هر کسی پول دارد قطعا آلبوم خوبی هم تولید می کند کسی که بازار موسیقی را می شناسد واز سواد لازم در این حیطه برخوردار است قطعا می تواند تهیه کننده خوبی هم باشد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ