تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«بابک جهانبخش» با «دیوونه جان» بر روی استیج آمد

0

«بابک جهانبخش» که این روزها مشغول تولید قطعات تازه است جدیدترین کنسرت خود و در واقع کنسرت تابستانی اش را در روزهای 23 و 24 مرداد طی 4 سانس به روی صحنه می برد. اولین سانس این دوره در روز دوشنبه در ساعت 19:30 دقیقه با اندکی تاخیر به علت همزمانی با نمایشگاه صنعت ساختمان و ترافیک ناشی از آن اجرا شد.

این کنسرت در حالی انجام شد که بابک برای بار 132 در تهران برروی استیج رفت. این برنامه در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی و به همت شرکت «اکسیر نوین» به مدیریت «محمدرضا خانزاده» برگزار شد.

همانطور که از قبل مقرر شده بود در این کنسرت بابک به اجرای قطعات جدید و البته قطعات پرطرفدارش پرداخت.

اما اولین صدا و موزیکی که در سالن پیچید موزیک قطعه شاد «دیوونه جان» بود که همزمان بابک هم بر روی صحنه آمد و به اجرای این قطعه جدید با انرژی فراوان پرداخت. بعد از آن از حاضرین بابت این تاخیر معذرت خواهی کرد و از تغییرات ارکسترش گفت که در این کنسرت گسترده تر و بزرگترتر از قبل همراه با گروه سازهای زهی برروی صحنه آمده بودند. «ای دل»، «تهران»، «تورو دوس دارم»، «اقرار» و «خاص» اجراهای بعدی «جهانبخش» بودند تا اینکه نوبت به جدیدترین قطعه این خواننده «تو که حساسی» رسید، قطعه ای که بعد از 5 سال «بابک جهانبخش» و «رضا صادقی» را در کنار هم قرار داد تا بعد از قطعه معروف «منو بارون» قطعه احساسی دیگر از خود به جای بگذارند. «اکسیژن» ، «رفت» ، «منو بارون» ، «منو نگاه کن»، «برف»، «یک ساعت فکر راحت» و در نهایت قطعه «منظومه احساس» اجراهای بعدی این خواننده محبوب بود .

از نکات مثبت کنسرت های بابک ارکستر قوی و قدیمی این خواننده است، گروهی که از تعدادی نوازنده با تجربه، خوش‌نام و حرفه‌ای موسیقی تشکیل شده است.بابک ریاحی‌پور (نوازنده گیتاربیس)، مسعود همایونی (نوازنده گیتار الکتریک)، یاشار خسروی (ساکسوفون)، بهنام حکیم (نوازنده گیتار اسپانیش و بوزوکی)، نیما حمیدی (نوازنده درامز)، مهران فرشباف (نوازنده پرکاشن)، علیرضا فرخی (نوازنده ویولن) و … اعضای گروه بابک جهانبخش به رهبری رضا تاجبخش (پیانو و کیبورد) در این برنامه بودند.

از جمله میهمانان این شب خاطره انگیز میتوان به «محمدرضا عقیلی» ، «ترلان پروانه» ، «آرزو نبوت» و … اشاره نمود.

در ادامه عکس های تارا دلسوز را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ