تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تیتراژ سریال «ماه مبارک» با کمانچه بابک شهرکی پخش می شود

0

بابک شهرکی گفت: از کارهای مناسبتی که داشته ام نواختن ساز کمانچه در تیتراژ سریالی به نام «ماه مبارک» است که قراره در روز های سوگواری ماه رمضان از تلویزیون پخش شود.

بابک شهرکی آهنگساز ، تنظیم کننده و نوازنده ضمن تشریح فعالیت هایش در سه حوزه گفت: فعالیت های من در سه بخش آهنگسازی ، تنظیم و نوازندگی ویولن وسلو تقسیم می شود؛ در حوزه تنظیم درگیر چند کار هستم از جمله این کارها می توانم به آلبومی به خوانندگی علیرضا فریدون پور و اثری به خوانندگی شهریار بلوچستانی اشاره کنم که ترانه هر دو کار از سروده های علی ربانی فر است. اخیرا هم آلبوم« بیدل» را با صدای حمید خزاعی منتشر کرده ایم.

این نوازنده در ادامه افزود: از دیگر کارهایی که درگیر تنظیم آن هستم می توانم به آلبومی به آهنگسازی فضل الله توکل وخوانندگی مسیح مریمی همچنین اثری از ساخته های دکتر جهان شاه برومند با صدای مهیار شادروان و آلبومی از ساخته های همایون خرم که مصطفی مداحی آن را خوانده است اشاره کنم.
شهرکی خاطر نشان کرد: آلبوم دیگری از آهنگسازان قدیمی دارم که مسعود کهریزی آن را خوانده است وبنده هم در آن سلو نواخته ام.اثر دیگرم کاری با گیتار فیروز ویسانلو و ویولن بنده است ؛ این اثر بی کلام در حوزه موسیقی فولکلور کار شده است .از دیگر کارهایم می توانم به آلبومی بی کلام اشاره کنم که چند سال پیش مصادف با از دست دادن همایون خرم منتشر کردم ؛ «گلهای خرم» هم اثردیگر است که با استقبال مواجه شد به همین دلیل تصمیم گرفتیم گلهای خرم 2 را تولید کنیم در حال حاضر مشغول ضبط این اثر هستم .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ