تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آخرین موسیقی «سریال عاشقانه» ساخته می شود

0

بابک زرین آهنگساز و تنظیم کننده درباره ساخت موسیقی «سریال عاشقانه» و کارهای دیگری که پیش رو دارد توضیحاتی ارائه کرد.

بابک زرین از ساخت موسیقی عاشقانه گفت: منوچهر هادی یکی از کارگردانان خوب ، با ذوق ، پر انرژی و حرفه ای است که با تیم خوبی چون حسین یاری ، هومن سیدی ، رضا گلزار ومهناز افشار ، مسعود رایگان و بازیگران دیگر توانست سریالی پر ستاره بسازد ؛ در هیچ سریال دیگری چنین چهره هایی را در کنار هم نمی توانید بینید.

وی افزود: فیلمبرداری سریال عاشقانه اواخر اردیبهشت ماه تمام شد ولی ما از مهرماه پارسال موسیقی آن را شروع کردیم. در این هفته قرار است موسیقی فصل یک را بسازیم ، قسمت 17 آخرین بخش از فصل یک این سریال است.
این آهنگساز در ادامه خاطر نشان کرد: این کار با موسیقی من تنظیم بهتاش زرین وترانه های مونا برزویی آماده شده است همچنین بهتاش زرین وبهنام رهنما هم به عنوان دستیاربه من کمک کردند.

زرین در خاتمه با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: کار های تازه ای در دست دارم از جمله آنها می توانم به معرفی خوانندگانی چون علیرضا علیزاده ، ارسطو امین وشهاب کیان اشاره کنم همچنین آلبوم سالار عقیلی ومحمد اصفهانی را در دست دارم و دو سریال تازه هم به من پیشنهاد شده که فعلا در حال مذاکره هستم اگر به قرارداد برسم حتما اعلام خواهم کرد .

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ