تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بابک زرین: هیچ وقت سفارشی کار نکردم

0

بابک زرین آهنگساز قدیمی صدا و سیما که آهنگ به یاد ماندنی او دربرنامه  سلام وصبح بخیر پخش می شد از تازه ترین فعالیت های خود به هم آهنگ گفت و در این باره توضیح داد: در حال حاضر مشغول تدریس و آهنگسازی؛ آهنگ های مناسبتی  برای صدا و سیما هستم .

وی افزود: دو سه سال بود که به دلیل بی مهری های صدا وسیما کاری برای پخش نداشتم .به تازگی از صدا وسیما با من تماس گرفتند که چرا مثل گذشته با ما همکاری نمی کنید.ب ه همین دلیل  قصد دارم مجددا با آنها همکاری کنم.

این آهنگساز در ادامه از دیگر فعالیت های خود گفت: چند کار آماده ضبط دارم از جمله کار لری به نام« گل نرگس»  که برای امام زمان خوانده شده است به زودی منتشر می شود.

وی اضافه کرد: فعلا درگیر آلبومی با قطعات بی کلام هستم ۶ ماه طول می کشد تا این آلبوم آماده شود؛ چون آهنگ ساز صدا سیما بودم هرگز سفارشی کار نکردم ؛ همیشه بر حسب علاقه خود کارهایم را تولید ومنتشر کردم وتحویل  صدا وسیما دادم.

زرین درباره  نخستین آلبوم خود که به زودی منتشر می شود توضیح داد: با اینکه در حوزه موسیقی بیش از ۲۵ سال سابقه دارم ؛ متاسفانه این نخستین آلبومی است که منتشر می کنم.کار من تنبور نوازی وموسیقی سنتی است؛ تلفیقی از ستار ،نی ،عود وغیره..

وی یاد آور شد:  از سال۷۴  به طور جدی  با صدا سیما همکاری داشتم؛ بیش از ۴۰ قطعه بی کلام وباکلام برای صدا وسیما ساختم ؛قطعه بی کلام شادانه هنوز هم از رادیو ورزش پخش می شود.

این آهنگساز در پاسخ به این سوال که قصد ندارید با خواننده دیگری همکاری داشته باشید توضیح داد: اگر خواننده مستعد و بی ادعایی باشد حتما با اوهمکاری می کنم . خوانندگانی را می بینم که طی دوسال معروف شده اند ولی غرور بیش از اندازه دارند.هرگز با چنین خوانندگانی همکاری نمی کنم.

زرین در پایان گفت: سال ۸۹ در آلبوم «سِر عشق» با حسام الدین سراج همکاری داشتم بدون ادعایی با این خواننده خوب کار کردم . دوست دارم با خوانندگان نوپا کار کنم.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ