تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تیتراژ «بچه مهندس» فصل بعد تغییر می‌کند

0

میثم مروستی آهنگساز سریال «بچه مهندس» از ویژگی های موسیقایی این اثر و همکاری با فصل های بعدی اثر صحبت کرد.

میثم مروستی آهنگساز و نوازنده ویولن که این شب ها سریال «بچه مهندس» به کارگردانی علی غفاری با آهنگسازی وی از شبکه ۲ سیما پخش می شود گفت: پیش از این آهنگسازی سریال های مختلفی را انجام داده بودم اما موسیقی سریال «بچه مهندس» تجربه جدیدی بود. اصلا قرار نبود این مجموعه در ماه مبارک رمضان پخش شود به همین دلیل ما از قبل از عید کار آهنگسازی را به طور همزمان با تولید شروع کردیم و هم اکنون به صورت شبانه روزی مشغول ساخت کارها هستیم که بتوانیم در زمان مقرر اثر را به پخش برسانیم.
وی ادامه داد: سریال «بچه مهندس» فقط محدود به پخش در ماه رمضان نمی شود و قرار بر این است تا فصل های دیگر آن نیز برای پخش آماده شود.
این آهنگساز درباره فضای موسیقی سریال توضیح داد: موسیقی «بچه مهندس» در برگیرنده فضای کودکانه، عاشقانه و در برخی از موارد کمدی است که ما سعی کردیم بر اساس این حس و حال موسیقی متفاوتی نیز ارایه دهیم که امیدوارم چنین رویکردی مورد پسند مخاطبان قرار گرفته باشد.
مروستی گفت: «بچه مهندس» از سریال های بلند تلویزیون است که قطعا در قسمت های بعد از جذابیت های بیشتری برخوردار خواهد شد. گروه آهنگسازی هم تلاش کرده تا به فراخور این فضا و پردازش شخصیت ها موسیقی ای ارایه دهد که از محتوای اثر دور نباشد. در بخش تیتراژ هم باید بگویم که بعد از تیتراژ انتهایی کار با صدای رضا صادقی، تیتراژهای دیگری نیز ساخته خواهد شد که در فصل های بعدی در اختیار مخاطبان قرار می دهیم.
این نوازنده درباره فعالیت های دیگر خود در عرصه موسیقی گفت: طی ماه های اخیر علاوه بر فعالیت در حوزه آموزش، آهنگسازی و نوازندگی مشغول رسیدگی به مراحل پایانی تولید یک اپلیکیشن آموزش موسیقی هستم که بیش از ۲ سال است عمده وقتم را گرفته و طی برنامه ریزی هایی که انجام دادیم تا تابستان امسال به صورت ویژه از آن رونمایی می کنم. این اپلیکیشن با حضور و نظارت بیش از ۲۰۰ هنرمند برگزیده موسیقی طراحی شده که جزییات آن را در هفته های بعد اطلاع رسانی خواهم کرد.

منبع: مهر

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ