تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

دومین آلبوم گروه «بادزنگ» به بازار آمد

0

دومین آلبوم گروه دو نفره‌ی بادزنگ با نام دره‌ی خاموش پس از حدود دو سال به بازار آمد. این گروه مشهدی که اردیبهشت ماه 1395 اولین آلبوم رسمی خود به نام «دنیای ناتموم» را به بازار عرضه کرده بود حالا آلبومی با هفت قطعه منتشر کرده است.

با وجود استقبال خوبی که از آلبوم اول بادزنگ در فضای مجازی صورت گرفت اما به دلیل پخش ضعیف کمتر در بازار رسمی شناخته شد اما حالا آن‌ها قصد دارند این موضوع را جدی بگیرند و فعالیتشان را تنها به انتشار آلبوم محدود نکنند.

بادزنگ گروه دو نفره‌ای است که علیرضا احمدزاده و مسعود فیاض‌زاده آن را تشکل دادند. فضای آثار این گروه نزدیک به الکترونیک راک است که ترانه‌ها و بیشتر ملودی‌ها را علیرضا احمدزاده می‌نویسد و از طرف دیگر تنظیم و مهندسیِ قطعات را مسعود فیاض‌زاده انجام می‌دهد. تجربه‌های علیرضا از خاستگاه موسیقی کلاسیک و تحصیلات آکادمیک ریشه می‌گیرد. در سمت مقابل مسعود سال‌هاست که به شکل تجربی در سبک راک فعالیت می‌کند؛ از جمله فعالیت‌های او می‌توان به حضور در گروه ماینس1 به عنوان پروژه اصلی و همکاری با گروه بامیان، هادی پاکزاد، حامد بهداد و .. اشاره کرد.

آلبوم دره خاموش نسبت به دنیای ناتموم تغییرات اساسی نداشته اما این بار مسعود فیاض‌زاده خواننده اصلی هیچکدام از قطعات نیست و بیشتر سعی کرده در نقش بک‌ وکال ظاهر شود. همچنین این آلبوم را رامین مظاهری ضبط، میکس و مستر کرده است. دره خاموش روز گذشته در گالری رادین شهر مشهد با حضور تعدادی از هنرمندان و موزیسین‌های مشهدی‌ رونمایی شد. لازم به ذکر است این آلبوم به همت نشر کوک و به تهیه کنندگی گروه بادزنگ منتشر شده است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ