تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آیین رونمایی آلبوم باغ جنون برگزار شد

0

5 شنبه 23 شهریورماه دومین آلبوم رضا آریایی به نام «باغ جنون» در فرهنگسرای ارسباران رونمایی شد.

به گزارش هم‌آهنگ این آلبوم دومین اثر این هنرمند است و اولین آلبوم رضا آریایی برای جشنواره فجر دوره قبلی نامزد شده بود. «قادر طراوت پور» به‌ عنوان مجری این برنامه را شروع کرد. ابتدا بخشی از آلبوم به صورت کلیپ برای حاضرین به نمایش گذاشته شد و بعد پیام سوری صدابردار در مورد تهیه و تولید آلبوم صحبت کرد.

استاد محمدعلی بهمنی ترانه‌سرا یکی از قطعات پس از تعریف و تمجید از رضا آریایی گفت که آهنگسازی قطعه «شناخت» او را بسیار شگفت‌زده کرده است.

بابک صحرایی ترانه‌سرا گفت: با رضا آریایی در کارگاه ترانه خود آشنا شدم و آینده درخشانی برای این خواننده جوان می بینم.

در ادامه رودابه باقری غزل‌سرای نیشابوری از شهر نیشابور برای حضار خواند و بعد از آن بنیامین سربندی بازیگر و کارگردان در مورد همکاری با رضا آریایی صحبت کرد.

سپس مجری برنامه از رضا آریایی دعوت کرد که به روی صحنه بیاید و در مورد آلبوم صحبت کند. این خواننده از مهدی کاظمی (مدیر برنامه) ، بنیامین سربندی (مشاور هنری آلبوم) ، عسل گودرزی (مدیر اجرایی آلبوم) ، پیام سوری و عکاسان پروژه تشکر  ویژه کرد.

آریایی سه قطعه از آلبوم را پلی و قطعه آخر را با نوازندگی پیانو پیام سوری اجرا کرد و در انتهای برنامه، آلبوم با حضور استاد محمدعلی بهمنی و بابک صحرایی و رودابه باقری و رضا اسفندیاری رونمایی شد.

آلبوم «باغ جنون» شامل  13 قطعه به نام های «سراسیمه»، «باور»، «آب و آتش»، «آدمک»، «شناخت»، «گریه های امپراطور»، «آزادی»، «احساس عجیب»، «موج عشق»، «پرستو»، «رویای رنگین»، «پرستو»، «موج عشق» است که اهورا ایمان ، روزبه بمانی ، عباس محمدی ،محمدعلی بهمنی ، فاضل نظری ، بابک صحرایی ، رودابه باقری و مرحومه فروغ فرخزاد ترانه سراهای آن و تورج شعبانخانی ، علیرضا افکاری ، ناصر چشم آذر و رضا آریایی آهنگسازی و همچنین حسین سالاری مقدم ، هومن نامداری ، آرمان موسی پور ، فرشاد حسامی ، محمدرضا چراغعلی ، پیمان خازنی ، ناصر چشم آذر ، پیام سوری ، اتابک سهیلی ، فرید سعادتمند تنظیم آن را به عهده داشته ‌اند.

لازم به ذکر است که  این اثر  به  تهیه‌کنندگی رضا آریایی و پخش آن به همت «موسسه فرهنگی و هنری نوخسروانی باربد» رضا اسفندیاری منتشرشده است که قادر طراوت پور در بخش مشاور ادبی و بنیامین سربندی در بخش مشاور هنری با رضا آریایی همکاری کرده‌اند.

در ادامه عکس های تارا دلسوز و مهتاب مختاری را ببینید:

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ