در نخستین روز از نمایشگاه الکامپ؛حضور مجری تلویزیون در میان طرفدارانش

0

هم آهنگ- بهمن هاشمی مجری معروف صدا وسیما معتقد است که اپلیکیشن ها برای مردم مفید هستند ومی توانند جنبه سرگرم کننده داشته باشند .

بهمن هاشمی در گفت و گو با خبرنگار هم آهنگ از حضوراپلیکیشن هایی چون هم آهنگ در نمایشگاه گفت: زیاد در موسیقی تخصص ندارم وبا ساز خاصی هم آشنا نیستم، ولی می دانم که اپلیکیش ها وجود شان لازم وضروری است، چون موجب سرگرمی جوانان ما می شوند، هر اندازه افزایش یابند  کمک می کنند که جوانان ما به سمت موسیقی سالم بروند مانند اپلیکیشن های کتاب که بسیار مفید هستند.

وی از حضور خود در نمایشگاه الکامپ گفت: چون دوستدار مردم هستم ودوست دارم در جمع آنها باشم به این نمایشگاه آمده ام ؛ در درجه اول به دنبال کار خیر وخوشحال کردن مردم هستم.  شخصیتم به گونه ای است که وقتی مردم من را می بینند لبخند می زننداین باعث می شود که حس خوبی به من دست دهد .

این مجری در ادامه درباره  نمایشگاه الکامپ توضیح داد: الکامپ هر ساله برگزار می شود. دنیا دنیای ارتباطات است ما هم به نوعی در ارتباطات موثر هستیم ؛ یک نوع ارتباط مجازی وجود دارد ونوعی هم ارتباط حضوری  است ما با حضور در نمایشگاه می توانیم با مردم ارتباط برقرار کنیم وبه معرفی نمایشگاه کمک کنیم.

وی در پایان از فعالیت های تازه خود گفت: در حال حاضربرای برند پیشگامان فعالیت می کنم، هر سال یکی از این برند ها برای آنکه بتواند به خوبی به جامعه معرفی شود از هنرمندان حوزه صدا وسیما استفاده می کند ؛هنرمندان هم هرکدام به نوعی تلاش می کنند تا بتواند برند مورد نظر را به درستی معرفی کنند.  چون شوخ طبع هستم به شیوه خود این برند را معرفی   می کنم،چون نیت قلبی من شادی مردم است.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید