تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

آلبوم برگزیدگان جشنواره ملی موسیقی جوان منتشر می‌شود

0

 

بهرام جمالی مدیرعامل انجمن موسیقی از انتشار آلبوم برگزیدگان دوره‌های قبل بخش موسیقی دستگاهی جشنواره موسیقی جوان در مراسم اختتامیه این دوره خبر داد.

به  گزارش روابط عمومی دهمین جشنواره ملی موسیقی جوان، بهرام جمالی، مدیر عامل انجمن موسیقی ایران، با اعلام این خبر گفت: مهم‌ترین نکته‌ای که در دوره‌ جدید مدیریت انجمن موسیقی ایران به آن توجه شده بحث نگهداری و حمایت و هدایت برگزیده‌های جشنواره‌ ملی موسیقی جوان است.

وی افزود: هدف این جشنواره کشف استعدادهای موسیقی کشور است اما متاسفأنه تا کنون برنامه‌ای که این جوان‌ها را به شکل آموزشی، اجرایی و حرفه‌ای هدایت کند، وجود نداشته است. از این رو ما در حال برنامه‌ریزی برای این حمایت از برگزیدگان هستیم به طوری که برنامه‌ای با سه سطح اجرایی، آموزش مستمر، اجرای صحنه‌ای و تولید آلبوم را در دستور کار خود قرار داده‌ایم که در راستای حمایت از استعدادهای جوان موسیقی کشور برای اولین‌بار آن را اجرا خواهیم کرد.

جمالی بیان داشت: در این دوره از جشنواره برای اولین بار آلبومی در حوزه موسیقی دستگاهی از برگزیدگان چند دوره‌ قبل در حال ضبط داریم که در اختتامیه‌ جشنواره‌ دهم موسیقی ملی جوان از آن رونمایی خواهیم کرد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ