بردیا کیارس:عده‌ای با سوءاستفاده از نام ائمه برای کارهاشان تبلیغ می‌کنند

0

بردیا کیارس رهبرارکستر بادی در خصوص موسیقی عاشورایی گفت: عاشورا اتفاق بزرگی است ؛برخی از خوانندگان در این ایام برای دیده شدن با اسامی ائمه آهنگ های خود را  منتشر می‌کنند.

باید آهنگسازان بزرگ بتوانند برای واقعه عظیم عاشورا آهنگی بسازند و این رخ داد بزرگ را با موسیقی بیان کنند.

همیشه شاهد آن بودم که خوانندگان به اسم عاشورا قطعه ای را اجرا می‌کنند که بار موسیقیایی ندارد؛ اما چون نام ائمه بر روی آن گذاشته شده است مورد توجه قرار گرفته است ؛باید گروه متخصصی بر این مسئله نظارت داشته باشد.

کارهای موسیقی پاپ در زمینه محرم را تاکنون گوش نکرده ام  ولی می دانم خوانندگانی در این عرصه ورود پیدا کرده اند وکارهایی ارائه کرده اند که اغلب آنها مخاطبان خاص خود را دارند.

کیارس در ادامه  از برنامه های آینده ارکستربادی گفت:بعد از محرم وصفر قرار است ارکستر بادی کنسرتی داشته باشد، در حال حاضر گروه تمرینات را شروع کرده است، بیشتر روی شهرستان ها تمرکز کرده ایم ؛چون از موسیقی خوب محروم هستند میخواهیم درآنجا کنسرتی داشته باشیم. دوست دارم در سالنی که به تقویت صدا احتیاج ندارد کنسرتی برگزار کنم.

وی درادامه یادآورشد: خیلی دوست دارم قطعه شریفیان را با ارکستر بزرگ اجرا کنم این کار نیازبه برنامه ریزی دارد چون دوست دارم این اتفاق بیافتد . این قطعه برای سمفونیک بزرگ ساخته شده است؛چنین پروژه‌ای نیاز به پشتوانه مالی نهادهای خصوصی دارد.

این نوازنده در پایان گفت:خیلی مهم است که آنقدر به موسیقی مسلط باشیم که کارمان در دل  مخاطب نفوذ کند ؛این کار به سالها تمرین و تلاش نیاز دارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید