تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

«نه رومنس کوتاه» مراحل صدور مجوز را سپری می کند

0

بهداد بهرامی نوازنده وآهنگساز که در سال ۹۰ آلبوم «لبخند تو» را منتشر کرد به زودی دومین آلبوم رسمی خود به نام «نه رومنس کوتاه» را منتشر می کند.

بهداد بهرامی با اعلام این خبر گفت: چون احساس کردم مخاطب حوصله موسیقی بی کلام را ندارد در آلبوم تازه ام قطعات را با زمان یک دقیقه و۲۰ ثانیه کار کردم، در حقیقت کل آلبوم ۱۱ دقیقه است.

وی افزود: تاریخ انتشار این آلبوم هنوز مشخص نشده است فعلا نه رومنس مراحل صدور مجوز را سپری می کند.

این آهنگساز با اشاره به قطعه رومنس ۲ گفت: اخیرا قطعه رومنس ۲ (بارانی ) در فضای مجازی منتشر شده است این آهنگ روایتگر داستان کوتاه عاشقانه ای است.

بهرامی درپایان درباره ویژگی ها ومتفاوت بودن این آلبوم توضیح داد: آهنگسازی آلبوم لبخند تو را با پیانوی سولیت انجام دادم ولی در این آلبوم فقط از پیانو که نوازندگی آن را خودم بر عهده داشتم استفاده کردم. در این کار مازیار زهیر الدینی (ویولن)،کریم قربانی (ویولنسل )،نیما قهرمانی (گیتار الکتریک) آن را برعهده داشته است.

بهداد بهرامی متولد ۱۳۶۴ و کارشناس آهنگسازی از دانشگاه هنر تهران است. موسیقی را به صورت خود‌آموز از کودکی آغاز کرد. اولین استادش شادروان نیما وارسته بود. او همچنین از محضر اساتیدی همچون «احمد پژمان»، «حمیدرضا دیبازر» و «امین هنرمند» نیز بهره برده است. او فعالیت رسمی خود را در سال ۱۳۹۰ با آهنگسازی و انتشار آلبوم پیانو سولوی «آخرین لبخند تو» به نوازندگی «رضا تاجبخش» که شامل ۱۲ قطعه در سبکهای «لایت کلاسیک»، «نیو ایج» و «جز» بود، آغاز کرد. این آلبوم کاندید بهترین آلبوم سال در رادیوی «Whisperings » شد و حالا بهرامی «نه رومنس کوتاه» را به عنوان دومین آلبوم رسمی خود به بازار موسیقی عرضه می کند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ