تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

خوانندگان مقطعی گیشه را در اختیار خود گرفته اند

0

بهنام علمشاهی گفت: خوانندگان غیر حرفه ای که تنها با دو آهنگ به شهرت رسیده اند با برگزاری کنسرت گیشه ها را در اختیار خود گرفته اند.
بهنام علمشاهی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگگفت: چون تهیه کننده نداریم خوانندگان بزرگ هم کنسرت نمی گذارند؛ از سوی دیگر فلان تهیه کننده فقط به دنبال گیشه است، بدون توجه به سابقه خواننده کنسرتی برگزار می کند.

وی افزود: شاید تهیه کننده این طرز فکر را داشته باشد که آهنگ های فلان خواننده از مد افتاده است پس برای همین قبول نمی کند که به عنوان تهیه کننده در کنار خواننده با سابقه باشد.
این خواننده در ادامه از اجرا های خود گفت: تهیه کنندگان ما کار اجرایی می کنند و فقط به دنبال پر شدن گیشه هستند، این مشکلات موجب شده است که برای اجراهای تهران هنوز تهیه کننده ای پیدا نکنم .
علمشاهی افزود: کنسرت های شهرستان اواسط آذرماه از شهر یزد شروع می شود، با چند شهر دیگر هم مذاکراتی انجام داده ایم، هنوز مجوز ها اعلام نشده است در صورت قطعی شدن نام شهرها را ذکر خواهم کرد.

وی در خاتمه با اشاره به تک آهنگ های تازه خود گفت: یک سری تک ترک منتشر کرده ام وتعدادی هم آماده انتشار دارم قصد دارم آنها را به صورت آلبوم منتشر کنم. آلبوم تازه ام شامل ۱۰ قطعه است که هنوز نامی را برای آن انتخاب نکرده ام.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ