تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بهنام صفوی قرار است تیتراژ برنامه شبکه سه را بخواند

0

بهنام صفوی از اجرای تور کنسرت های تهران ، شهرستان و همچنین برنامه های آینده خود خبر داد.
بهنام صفوی در گفت وگو با خبرنگار هم‌آهنگ گفت: اوایل دی ماه یا بهمن ماه تور کنسرت تهران آغاز می شود و در ادامه کنسرت های شهرستان را داریم قرار است در شهرهای گرگان ، اهواز بندرعباس و چند شهر دیگر اجراهایی داشته باشیم.
وی درباره تک آهنگ های تازه ای که قرار است به زودی منتشر شود خاطر نشان کرد: آهنگ پاپی را آماده کرده ام که بسیار نو و متفاوت است و تاکنون چنین سبکی را کار نکرده ام؛ قرار است بعد از محرم و صفر منتشر شود.
صفوی افزود: قرار است تیتراژ کاری را برای یکی از برنامه های شبکه سه بخوانم تهیه کنندگی این برنامه را زاهدی برعهده دارد فعلا در مرحله تولید است، در صورت قطعی شدن اعلام خواهم کرد.

این خواننده در خصوص قطعه ای که برای شهدای جانباز خوانده است توضیح داد: قطعه ای را برای جانبازان شیمیایی آماده کرده ام که این آخرین کارم بود، فعلا مراحل اخذ مجوز را طی می کند در یکی دو هفته آینده منتشر می شود.
وی درخاتمه در خصوص کافه رستورانی که به تازگی افتتاح کرده است گفت: خیلی دوست داشتم در کنار کار موسیقی یک نوع بیزینس هم داشته باشم و از آنجایی که کار کافه را دوست داشتم، کافه رستوران بصکافه را در ۱۳ آبان افتتاح کردم و علاقه مندان می توانند از طریق اینستاگرام bes_cafe یا وب سایت www.bes-cafe.com با ما در ارتباط باشند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ