تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

بهنام صفوی از انتشار قطعات تا اجراهای خود در سال آینده خبر داد

0
بهنام صفوی از انتشار تک آهنگ تازه اش تا برنامه های آتی خود در سال آینده خبر داد.

بهنام صفوی از قطعات تازه خود گفت: قصد داشتم قطعه تازه ای را تا قبل از سال نو منتشر کنم ولی به دلیل بیماری سرماخوردگی انتشار این قطعه با تاخیر مواجه شده است ؛ اگر نتوانستم امسال آن را منتشر کنم قطعا سال ۹۶ منتشر خواهد شد،این آهنگ با ترانه حسین قبادی و آهنگ و تنظیم بنده آماده شده تنها بخش وکال آن باقی مانده است.
وی افزود: در حال حاضر دو تک آهنگ آماده کرده ام ،هنوز نامی را برای آنها انتخاب نکردم چون ممکن است تغییر کند ، می خواهم با فواصل ۳ الی ۴ ماه آنها را منتشر کنم بعد از آن اگر شرایط تولید آلبوم را مساعد دیدم به جمع آوری و انتشار آن اقدام می کنم.
صفوی در ادامه با اشاره به اجراهای خود در اسفند ماه و سال آینده توضیح داد: در ادامه تور آلبوم «معجزه» قرار است ۲۷ اسفند ماه آخرین کنسرت این آلبوم را در بندر عباس اجرا کنم .قصد دارم در سال آینده هم در چند شهرستان اجرا داشته باشم .

وی در پایان گفت: در سال آینده برای اجرا در شهر های دیگربرنامه‌ریزی‌هایی انجام شده که به زودی جزئیات آن را «محمدرضا فوادیان» مدیر برنامه کنسرت های شهرستانم و مدیر شرکت «آرکا ویژن» اعلام خواهد کرد. بعد از انتشار قطعات تازه ام کنسرت تهران هم با مدیریت محمدرضا خان زاده در اردیبهشت یا خرداد ماه برگزار می شود.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ