تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

از رهبری ارکستر خواجه امیری تا جمع آوری آلبوم مستقل

0

بهرنگ بهادر‌زاده آهنگساز، تنظیم‌کننده، خواننده و رهبر ارکستر احسان خواجه امیری ضمن تشریح فعالیت هایش از جمع آوری آلبوم تازه خود و ویدیو کلیپ جدیدی که قرار است به زودی ساخته شود خبر داد.

وی با اعلام این خبر از آلبوم تازه خود گفت: در حال حاضر آلبوم تازه ام در وزارت ارشاد در مرحله مجوز است ؛ این اثر 9 قطعه را شامل می شود که با ترانه پویان بوترابی ،داود رحمت الهی ، محسن شیرالی ، روزبه بمانی ،شعر و ملودی امیر علی بهادری ،علیرضا افکاری و همچنین تنظیم مهران خلیلی ، میلاد قیناقی و هومن نامداری تا پاییز منتشرمی شود.
وی افزود: چون درگیر کارهایی بودم انتشار این آلبوم طولانی شد، فعلا با نام «آخرین عکس» آن را به وزارت ارشاد داده ام. علاوه براین اثر قصد دارم چند قطعه از آلبوم را هم جداگانه تا پاییز منتشر کنم .

رهبر ارکستر احسان خواجه امیری در ادامه با اشاره به دیگر فعالیت های خود عنوان کرد: قطعه جدیدی هم دارم که ارتباطی با آلبوم ندارد ؛ قصد دارم آن را به صورت ویدیو کلیپ منتشر کنم؛ قرار است این کار توسط یکی از کارگردانان سینما و بازی یکی از بازیگران خوب کشورمان ساخته شود فعلا نمی توانم اطلاعات کاملی در باره آن دهم.

بهادر زاده در پایان درباره کنسرت احسان خواجه امیری گفت: چهار سال به عنوان رهبر ارکستر در کنار احسان خواجه امیری فعالیت داشتم ولی به دلیل مشغله مدتی از این کار فاصله گرفتم ؛ در حال حاضر کارهای من سبک تر شده است احتمال دارد در چند پروزه دوباره همراه او باشم ؛ بعد از ماه رمضان در تهران کنسرت خواجه امیری برگزار می شود که رهبری آن را برعهده دارم.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ