تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

رئیسی : «عاشق توام » را به زودی از نسیم پخش می کنم

0

 

بهزاد رئیسی از انتشار آلبوم تازه خود وفعالیت های اخیرش خبر داد.

بهزاد رئیسی با اعلام این خبر به هم آهنگ گفت: آلبوم تازه ام مراحل مجوز خود را سپری می کند قصد دارم آن را به صورت مجاز از اینترنت پخش کنم.

وی در خصوص جزئیات این آلبوم توضیح داد:  ممکن است  یک الی دوآهنگ از آلبوم تازه ام حذف شود. این آلبوم که قبلا با نام «با هدفون در خلوت پاییز»بود به «بارون که زد گوش بده» تغییر نام داد .  فعلا مراحل پایانی خود را سپری می کند.

این آهنگساز در ادامه اضافه کرد:  این آلبوم شامل ۹ الی ۱۰ قطعه است  که دوآهنگ آن انگلیسی، یک قطعه بختیاری ومابقی هم فارسی است. قطعه بختیاری از ساخته های استاد بهمن علاالدین است که با کسب اجازه از خانواده اش این آهنگ را به آلبوم اضافه کرده ام.

وی با بیان اینکه بخشی از آهنگ های این آلبوم بازخوانی است تاکید کرد: بیشتر آهنگ های این آلبوم بازخوانی است ، تلاش کردم این آهنگ ها را  با سبک خودم اجرا کنم . آهنگی دارم که تنها قطعه شاد این آلبوم است این آهنگ بر اساس یکی از ملودی های استاد پایبرساخته شده  است .

رئیسی درباره آهنگی که بر اساس ملودی استاد پایبر ساخته شده است توضیح داد: آهنگ تازه ام  براساس آهنگ  «به رنگ ماهور» ساخته شده است نام این آهنگ  به «من تو را دوست دارم»تغییر کرده است . این آلبوم خیلی خاص است چون کل آلبوم به استثنای یک آهنگ  را با گیتار نواخته ام.

خواننده تک آهنگ« دستا بالا » از انتشار تک آهنگ های تازه خود گفت: تک آهنگ های بسیاری در فضای مجازی  منتشر کرده ام . چند تک آهنگ مد نظرم هست که منتشر کنم ولی هنوز تاریخ دقیق آن مشخص نیست .

وی افزود: تک آهنگ « دلتنگ نشو »  تیتراژبرنامه ویدویی است که به زودی از اینترنت پخش می شود .احتمال دارد این آهنگ به آلبوم تازه ام اضافه شود.اگر این اتفاق نیافتد این آهنگ را درفضای مجازی منتشر می کنم .

رئیسی ادامه داد: آهنگی دیگری به نام عاشق تو ام را آماده کرده ام ، دوست دارم این آهنگ از شبکه نسیم پخش شود چون در این شبکه برنامه ای که راجع به تصاویر لبخند است پخش می شود ؛فضای آهنگ من هم به این برنامه خیلی نزدیک است.  این آهنگ را خیلی اتفاقی ساخته ام .

این آهنگساز با اشاره به دیگر فعالیت های خود گفت: آلبومی به نام آخرین روزهای اسفند آماده کرده ام . با اجازه شفیعی کد کنی از اشعارش در این آلبوم استفاد کرده ام.آهنگی هم با نام «بستگی دارد به تو ای داد و بیداد» آماده کرده ام که به زودی منتشر می شود.

وی در پایان گفت: آهنگ شادی که بر اساس  ملودی آهنگ ماهور ساخته ام ؛ فوق العاده شاد است و باعث تعجب می شود چون مخاطب  با شنیدن این آهنگ  یاد کارهای ساسی مانکن می افتد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ