تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

از «کارون» تا «برگشت»

0
بهزاد رئیسی خواننده قطعه «لب کارون» (نسخه به روز شده) ضمن تشریح فعالیت های تازه خود از قطعاتی که قرار است در ماه های آینده منتشر شود خبر داد.

بهزاد رئیسی خاطرنشان کرد: پس از استقبال بی‌نظیری که از «نسخه به‌روز شده لب کارون» صورت گرفت، تصمیم گرفتم کار دیگری با موضوع مشابه (در مورد انتقال آب کارون)، که البته خیلی پیش‌تر ساخته بودم را آماده انتشار کنم. این کار هم در حقیقت بازخوانی قطعه قدیمی دیگری ست که ضمن تغییر ترانه آن را با گیتار اجرا خواهم کرد.

این هنرمند در ادامه افزود: کار دیگر آماده انتشار، قطعه ای است با نام «برگشت»، که در مورد عشقی‌ست که در حین جنگ از دست می‌رود. تنظیم و ملودی کار را خودم انجام داده ام، و ترانه آن را هم پویا اقرایی سروده است. این قطعه، در جشنواره «بانگ بیداری» رتبه دوم را کسب کرد. البته ترانه‌اش، بصورت جداگانه به رتبه برتر رسید. تلاش می کنم در صورت امکان با همکاری حوزه هنری این کار را به صورت موزیک-ویدیو منتشر کنم، در غیر این صورت طی چند روز آینده به تنهایی منتشرش خواهم کرد.
وی در خاتمه گفت: «دلتنگ نشو» هم قطعه دیگری است که با تنظیم ،ملودی و ترانه خودم قرار است تا یک ماه آینده منتشر شود. این قطعه، برخلاف اغلب کارهای من، سوژه‌ای امیدبخش دارد.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ