تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

مراد خانی: برج آزادی نماد مدیرت ماست

0

مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق برج آزادی شاه علی با حضور مراد خانی ،حاج آقا سر لک، اردشیر خدایی، حمید قبادی رئیس کار گروه مد و لباس ،سیامک اشعریون و سلطان علی عصر امروز در سالن اصلی برج آزادی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم مرادخانی پشت تریبون قرار گرفت وطی سخنانی گفت: این برنامه تودیع ومعارفه نیست بلکه جابه جایی یک رئیس است،شاه علی از این پس به عنوان رئیس تالار وحدت با هنرمندان بسیاری در ارتباط خواهد بود ومسئولیت او سخت تر خواهد شد چرا که تالار وحدت مجموعه بزرگی است ، در آنجا مراسم های مختلفی با حضور هنرمندان و رئیس جمهور کشور برگزار می شود که پیش از این برگزار شده است وهمین امر مسئولیت او را دشوارترمی کند.
وی درباره قدمت برج آزادی گفت: برج آزادی نماد مدیرت ما است،این مجموعه با مشکلاتی نظیر نور پردازی و… روبه رو بود ولی با کمک شهرداری مجموعه به سامان رسیده است و مشکل نورپردازی آن هم به زودی حل خواهد شد. همچنین عدم دسترسی علاقه مندان به مجموعه هم یکی دیگر از مشکلات این مجموعه بود که با درایت شاه علی حل و فصل شد.
در ادامه معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خاطر نشان کرد: زمانی قرار بود برج آزادی مرکز دیپلماسی فرهنگی شود،در این زمینه شاه علی تلاش های بسیاری را متحمل شدند.شاهد آن بودیم که او سعی کرد که برج آزادی را به عنوان حوزه پویای فرهنگ معرفی کند ودر این باره اقداماتی هم انجام داد ، این موضوع کار رئیس آینده را سخت خواهد کرد. سپاسگذاری می کنم از او که تمام توان خود را برای پیشبرد وشکوفایی آزادی گذاشت. پایان رئیس جدید هم باید این راه را ادامه دهد.
حاج اقا سرلک سخنران دیگری بود که گفت:برج آزادی جایگاهش با عظمت تر از برج میلاد است چرا که قدمتی تاریخی دارد .
وی افزود: اگر ما نگاه جهادی به مسئولین داشته باشیم ،به استعداد وشایستگی می رسیم. نه مثل قصه خوزستان که همه را شرمنده کرد.
درادامه دو نوازی پیانو وتار توسط توسط حامد روزبهانی و سجاد پور اجرا شد.
در ادامه اکبر سلطان علی بازیگر سینما ،تلویزیون که در حوزه موسیقی هم فعالیت هایی داشته است به روی صحنه آمد وگفت دو قطعه را برایتان اجرا می کنم نخستین قطعه تیتراژ سریال مختارنامه است که آن را بنده خوانده ام بعد از این سخنان بدون موسیقی آواز مختار نامه را خواند سپس به دو تار نوازی پردماست.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ