تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

موسسه خیریه فتح المبین

sareiran

تلفن :  (۰۵۱) ۳۱۷۳۲

آدرس : مشهد ، بلوار خیام شمالی ، خیابان عبدالمطلب ، عبدالمطلب ۵۸

آدرس ۲ : شعبه توحید : تهران – میدان توحید – اول خ. توحید – بن ست سرو – پ ۶ – طبقه اول تلفن : ۶۶۴۳۵۳۸۶”

شماره حساب :۱- شماره حساب ۰۱۰۶۰۹۱۴۵۹۰۰۹ سیبای بانک ملی ایران
۲- شماره حساب ۱۷۸۵۴۶۹۳۲۳ جام بانک ملت
۳- شماره حساب ۰۲۰۷۶۸۱۹۰۹۰۰۴ سپهر بانک صادرات
۴- رفاه کارت : ۵۸۹۴۶۳۱۸۳۷۶۰۷۴۷۲

این موسسه که فتح المبین (همدم) نام گرفته است ، ابتدا با پذیرش ۶۰ دختر و تحت پوشش سازمان بهزیستی ، آغاز به کار کرد .

در سال ۱۳۸۰ نوع مدیریت مجموعه ، به شیوه ی هیئت امنایی تغییر یافت که اتفاق مبارکی بود .هیئت امنا ، همگی از خیرین و نیک اندیشان اند و با تمام همت و نیرو ، در جهت بهتر شدن شرایط دختران فتح المبین ، گام بر می دارند .
اقدامات موثری مثل تجهیز ، بازسازی و نوسازی بخش های مختلف مجموعه ، راه اندازی سیستم های هواساز ، احداث سالن های همایش و نمازخانه، لاندری وتهویه و همچنین تکمیل و بهره برداری از ساختمان شهید شاهید ، در کار نامه ی این نیکو کاران می درخشد .
در سال ۱۳۸۴ موسسه به طور کامل از سازمان بهزیستی مستقل شد و تحت عنوان ” خیریه ی توانمند سازی و حمایت از معلولین ” به هیئت امنا واگذار گردید . هیئت مدیره ی موسسه ، هفت عضو اصلی و دو عضو علی البدل دارد . نام این بزرگواران به این شرح است :
آقای اکبر صابری فر ، رئیس هیئت مدیره ، مهندس حمید طیبی ، نائب رئیس .خانم دکتر زهرا حجت ، مدیر عامل موسسه و آقایان مهندس محمد چوپانکاره ، علی اکبر علیزاده ، احمد شاهید و مهندس مرتضی ادیبی نیز دیگر اعضای هئیت مدیره هستند .
فرزندان این مرکز همگی دختر بی سرپرست یا بد سرپرست اند. این مرکز در ابتدای واگذاری ۱۸۶ مددجو و ۹۳ کارمند رسمی مامور به خدمت داشت . این رقم در حال حاضر به ۳۹۳ مددجو ،۱۳۶ نیروی قراردادی تغییر یافته است .

کانال تلگرام هم‌آهنگ