تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

همای با همراهی روزبه نعمت الهی «سرزمین بی کران » و «بی من مخور شراب »را اجرا کرد

0

سارا صادقی: کنسرت پرواز همای به رهبری انریکو جرولا و با همراهی روزبه نعمت الهی در حالی در فضای باز مجموعه فرهنگی تاریخی نیاوران برگزار شد که مهمانانی چون علی دایی و پوری بنایی حضور داشتند.

در ابتدای این کنسرت همای بعد از ورود به صحنه گلهایی که در دست داشت را به سمت هواداران خود پرتاپ کرد وطی سخنانی گفت: سپاسگذارم از حمایت واستقبال شما واز مدیریت کاخ نیاوران ، وزارت ارشاد و دوستانی که کمک کردند این برنامه را اجرا کنیم .خوشحالم که بعد از ده سال با اجرایی دیگر به کاخ نیاوران برگشتم . سپس ضمن معرفی مهمانان ویژه خود چون پوری بنایی وعلی دایی از حضار خواست که آنها را تشویق کنند.

با قطعه پناه بلندی وپستی کنسرت به طور رسمی آغاز شد سپس همای آهنگ آذری بی کس را اجرا کرد وبعد گفت: این آهنگ را به ستاره فوتبال ایران پیشکش می کنم تا بداند ما از آن رشتی هایی هستیم که ترک ها را دوست داریم .

از دیگر قطعاتی که در این کنسرت اجرا شد می توان به زبان نگاه ، شیرین لبی ، دیوانه تری ،عیب رندان، بی من مخور شراب ،مجنون شیدا،از ره به در شدم، گلدوزی ،لولی وشان مست،ای میهنم ،سرزمین بی کران،چارداش،لا دننا موبیله واوسوله اشاره کرد.

همای بعد از اجرای قطعه عیب رندان به حضار گفت: سورپرایزی برای شما دارم ، مهمانی در اینجا حضور دارد که از خوانندگان خوب پاپ است از او دعوت می کنم که در قطعه بی من مخور شراب من را همراهی کند سپس نام روزبه نعمت الهی را اعلام کرد واز پیام رونق نوازنده دیجیریدو هم خواست که به روی صحنه برود.این اجرا با استقبال خوبی مواجه شد.
در ادامه برنامه صحنه در اختیار پاشا هنجی نوازنده نی و پیام رونق نوازنده دیجیریدو قرار گرفت، هر کدام به تکنوازی پرداختند. بعد از این اجرا همای با انریکو جرولا به روی صحنه آمد وچند دقیقه ای منتظر شدند که دوباره پیام رونق به آنها بپیوندد در این بخش قطعه از ره به در شدم اجرا شد سپس همای در توضیح قطعه بعدی خود گفت: دو ماه پیش برای سرباز وظیفه های مرز آهنگی را ساختم به نام لولی وشان مست به حرمت آنها که حافظ جان ما هستند این آهنگ را به آنها تقدیم می کنم بعد از این سخنان این آهنگ را با شور خاصی اجرا کرد.
در بخش دوم این کنسرت قطعه چارداش توسط ارکستر و ویولن امین غفاری اجرا شد بعد از این اجرا همای گفت: این هنرمند 22 مرداد ماه با همین کیفیت وجوانی کنسرت دارد.

در ادامه این کنسرت با شکوه که در فضای باز نیاوران در حال برگزاری بود همای دو قطعه ایتالیایی را اجرا کرد که در حین اجرای آهنگ اوسوله میو گفت : انریکو به موسیقی ما خیلی احترام می گذارد برای همین یک آهنگ پاپ ایتالیایی را برایتان اجرا می کنم بعد از این سخنان انریکو جرولا پشت پیانو قرار گرفت وبا نوای آهنگین او همای این قطعه را اجرا کرد.
قطعه بعدی آهنگ عاقبت ای دل همه پا در گلیم بود که همای بادر دست داشتن سه تارونشستن بر روی زمین آن را اجرا کرد.

 

آخرین قطعه ای که در این کنسرت اجرا شد سرزمین بی کران بود که همای دوباره از روزبه نعمت الهی دعوت کرد که برای همراهی در این قطعه به روی صحنه بیاید این آهنگ آنچنان با شور وهیجان برگزار شد که حضار به احترام آن ایستادند به این ترتیب نخستین شب از کنسرت همای به پایان رسید.

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ