تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

کنسرت پروازهمای رکوردار ۵ شب اجرا / «ای خانه ات خراب» به زودی منتشر می شود

0

پرواز همای که درتاریخ ۲۶ مرداد ماه اولین کنسرتش را  در نمایشگاه بین المللی پشت سر گذاشت از اجرای ۴ شب کنسرت خود وانتشار آلبوم تازه اش خبر داد.

همای با اعلام این خبر از اجرای کنسرت خود گفت: بخشی ازقطعاتی که در این کنسرت برگزار می شود، آهنگ های قدیمی عاشقانه وعارفانه بخش دیگر هم کارهای جدید وبخشی هم آهنگ های محلی گیلانی است .

وی افزود: اولین اجرای خود را در نمایشگاه بین المللی برگزار کردیم؛ سه شب قرار است در کاخ سعد آباد اجرا داشته باشیم وشب آخر هم مجددا در نمایشگاه بین المللی اجرایی داریم. خدا رو شاکرم که در برگزاری این کنسرت با هیچ مشکل وموانعی مواجه نشده ایم .

این خواننده در ادامه با اشاره به قطعاتی که در کنسرتش اجرا می شود بیان کرد: قطعات پناه بلندی وپستی ، خواجه در ابریشم،نی ناب ،دیوانه چو دیوانه ببیند ،حال پریشان،دیوانه ترین ،فریاد ،شیرین لب ،گرگ درون ،ای خانه ات خراب ،مثنوی مشق و سرزمین بی کران را در کنسرتم  اجرا می کنم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا تصمیم گرفتید در دو مکان کنسرت خود را برگزار کنید توضیح داد: به خاطر اینکه نتوانستیم پشت سر هم ۵ شب در نمایشگاه کنسرت داشته باشیم؛ سالن مناسبی هم پیدا نکردیم و همچنین دیدیم فضای کاخ سعد آباد امکانات بیشتری را در اختیار ما قرار می دهد ؛تصمیم گرفتیم سه شب در فضای زیبای سعد آباد اجرا یی داشته باشیم .

همای از انتشار آلبوم تازه خود خبر داد وگفت: آلبوم تازه ای آماده کرده ام با نام «ای خانه ات خراب » که در شهریور ماه منتشر می شود.

این خواننده در پایان از اجرای کنسرت شهرستان گفت: شب بعد از اجرای کنسرت تهران در شیراز اجرایی خواهیم داشت.

 

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ