تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

نخستین کنسرت”پازل بند” در جزیره کیش برگزار شد

0

بامداد جمعه ۲۹مرداد ۹۵ پازل بند نخستین کنسرت خود را در جزیره زیبای کیش برگزار کرد.
«پازل بند» که اعضایش را گروه (علی رهبری و آرین بهاری) تشکیل می دهند، بامداد جمعه ۲۹ مرداد ماه در اولین تجربه‌اش و برای نخستین بار در تالار شهر جزیره زیبای کیش به روی صحنه رفت.
پازل بند در این کنسرت که به همت شرکت «آوازی نو» برگزار شد، تک آهنگ های منتشر شده برتر از ابتدا تا کنون نظیر «گریه چیه»، «چشم چشم»، «خاطره بچگی»، «بارونای نم نم»، «لحظه به لحظه»، «نمی مونه»، «کم کم»، «دریا»،«یه صدا»، «یکی تو قلبمه»، «اصلا دلم خواست»، «چی میشه»، «نمی مونه»، «کم کم» و همچنین منتخبی از آلبوم «قایق کاغذی» که شامل ‌آهنگ‌های پرطرفدار «اصلا دلم خواست» و «کم کم » را به روی صحنه برد
همچنین قطعه «نمی مونه» و «کم کم» را به دلیل استقبال بی نظیر هواداران در لحظات آخر برای بار دوم (بیز)در این کنسرت اجرا کردند.
علی رهبری خواننده و آهنگساز آلبوم «قایق کاغذی» در اولین تجربه‌اش توانست به خوبی قطعاتش را اجرا و صحنه را مدیریت کند تا به نوعی این کنسرت شروع موفقی برای اجراهای این خواننده باشد.
نکته قابل توجه این کنسرت تولد تنظیم کننده پازل بند؛ آرین بهاری بود که با آوردن کیک و روشن کردن شمع شادی وصف ناپذیری حضار را فرا گرفت.
پارسا پروین (درامز)، پویا محمودی (گیتارآکوستیک)، ابراهیم علی حسینی(ویولن،کمانچه)،
سلمان قلمداران (کیبورد)، آراد یادگار فرد (گیتار الکتریک) و ماکان فرجی (گیتار بیس) در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ