تلگرام
اینستاگرام
آپارات
آپارات
فیسبوک
توییتر
گوگل پلاس

تور کنسرت های خارجی «شنو» شروع شد

0

مهدی هدایی سرپرست گروه شنو از شروع تور کنسرت های این گروه خبر داد.
مهدی هدایی سرپرست گروه شنو در باره تور کنسرت های خارجی این گروه به هم آهنگ  گفت: چند ماه پیش دراروپا و آفریقای جنوبی اجرایی داشتیم و اکنون نیز قرار است در کردستان ، سوئد وسوئیس هم تور کنسرت های خود را دنبال کنیم.
وی افزود: کنسرت کردستان دو ماه دیگر شروع می شود ودر پاییز هم کنسرت سوئد وسوئیس را خواهیم داشت
سرپرست گروه شنو با اشاره به آهنگ هایی که قرار است در کنسرت کردستان اجرا شود گفت: در این کنسرت قرار است دو آهنگ کردی به نام «لرزان وشیرین» ، آهنگ شیرازی «شال قوا »،آهنگ ترکی «نازنین اولسا» ، یک آهنگ گیلکی  و دو آهنگ فارسی  به نام های«شمع گلستان ،بیا تا گل بر افشانیم» خوانده شود. این سومین کنسرت خارجی  گروه ما است.
هدایی در ادامه درباره اینکه چرا هنوز در ایران اجرایی نداشته اند توضیح داد: چون کنسرت های خارجی پیش می آمد تمرکز ما روی این کنسرت ها بود ، به همین دلیل هنوز در ایران اجرایی نداشته ایم. امیدوارم به زودی بتوانیم در ایران اجرایی داشته باشیم.
این خواننده در خصوص معرفی گروه شنو گفت: گروه ما یک گروه نو پا است . این گروه از هفت نفر تشکیل شده است و در پاییز ۹۴ هم شکل گرفته است .اسم خارجی گروه موسیقی شِنو ؛ شنو بند است.
وی افزود: در حال حاضر کنسرت های خارجی ما با چینشی از سازهای ایرانی چون تار ،تنبک ،دف وعود همراه با دو خواننده آقا وخانم برگزار می شود .ولی در چینش  جدید همراه با موسیقی الکترونیک که  تلفیقی از محلی وسنتی است قرار است  گروه ۱۰ نفره با سازهای جدید چون گیتار الکترونیک و … اجرا داشته باشد.
هدایی با اشاره به آلبوم تازه ای که قرار است به زودی منتشر کند گفت: به زودی چند کار تازه منتشر می کنم . آلبوم تازه ام حال وهوای  سنتی دارد، ولی بیشتر الکترونیک است .فعلا برای این آلبوم نامی را انتخاب نکرده ایم چون در مرحله اولیه تولید است.
وی در ادامه درباره دیگر فعالیت های خود گفت:  آلبومی  دیگر آماده کرده ام این آلبوم به نام «آسیاب بادی های ذهن» است ، ولی هنوز به انتشار آن اقدام نکرده ام. البته دو آهنگ آن در اینترنت منتشر شده است. به زودی این آلبوم را از بازار موسیقی کشور میشنوید.
سرپرست گروه شنو ازدلایل انتشار آلبوم خود گفت:  به دلیل  آنکه  تولید این آلبوم نیاز به سرمایه داشت ،ونتوانستم  اسپانسری برای آن پیدا کنم این آلبوم را منتشر نکردم. فعلا درگیر پیدا کردن تهیه کننده برای انتشار این آلبوم هستم .امیدوارم به زودی منتشر شود.
گروه موسیقی شنو از سال ۹۴ به سرپرستی مهدی هدایی فعالیت های حرفه ای خود را شروع کرده است ،اعضای اصلی این گروه را مهدی هدایی و مینا دریس(آواز) ترگل خلیقی (تار) آلاله ابوترابی (عود) شیما شاه حسینی (دف) بهزاد حسن زاده (کمانچه) سروش کمالیان (تنبک) تشکیل می دهند.

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

پاسخ دهید

کانال تلگرام هم‌آهنگ